החכי"ם התנפלו על גופשטיין: "אתה נאצי"(וידאו)

ראש ארגון להב"ה בנצי גופשטיין הגיע לדיון של ועדת הפנים חברי כנסת רבים התקוממו על כך. הם תקפו את גופשטיין ואת ממלא מקום יו"ר הוועדה, ח"כ בצלאל סמוטריץ', שלטענתם היה זה שאיפשר זאת. "ילדים יורקים על אנשים, זה חינוך ליהדות?", קראה ח"כ רוזין. "אתה צריך להיות פסול {להב"ה בכנסת}

ועדת הפנים של הכנסת דנה הבוקר על פעילות ארגון להב"ה בירושלים , במקום נוכח יו"ר הארגון בנצי גופשטיין שעורר את זעמם של חברי הכנסת שזעקו לעברו  של ממלא מקום יו"ר הוועדה, ח"כ בצלאל סמוטריץ', וקראו להוציאו..

"הוא קורא לחבר כנסת מחבל, זה מטורף!", קראה ח"כ תמר זנדברג (מרצ) לעבר סמוטריץ' בעת שהוצאה מהאולם. חברה לסיעה, ח"כ עיסאווי פריג', סולק אף הוא וצעק לעבר סמוטריץ': "תתבייש, אתה שותף לזה".
חברת כנסת נוספת ממפלגת מרצ שהוצאה מהדיון היא מיכל רוזין שציינה בדיון שורה של אירועי תקיפה אלימים בהם השתתפו אנשי להב"ה והוסיפה: "ואתה יושב פה עם החיוך שלך. ילדים יורקים על אנשים. זה חינוך ליהדות?".

חסון פנה לגופשטיין ואמר: "אתה צריך להיות פסול מלהיכנס לבית הזה. אתה מייצג מה שהמשטרים החשוכים ביותר ייצגו. חזרתי מברלין. פגשנו חברי פרלמנט שעוסקים היום בהלקאה עצמית על דברים לא כאלה שונים ממה שאתה מוביל".

"אתה נאצי", קרא ח"כ עבדאללה אבו מערוף לעבר גופשטיין. "מה אכפת לך עם מי מישהו מתחתן? אתה גזען נאצי". בוועדה נכחו גם חברי כנסת שיצאו מהדיון במחאה יזומה. "אינני רוצה לשמוע את האיש הזה", אמר ח"כ אילן גילאון (מרצ). "אין לי עניין להיות חלק מהמיצג הבזוי הזה. אתם הסיוט הציוני. אתם האג'נדה של המוות".

ממלא מקום יו"ר הוועדה סמוטריץ' ניסה להרגיע את החכי"ם מהשמאל. "מה חשבתם? שהוא יצפה בדיון בטלויזיה?", הוא תהה. נציג משרד המשפטים הבהיר כי הפרקליטות לא ידעה שגופשטיין ישתתף בדיון, ולדבריו: "הפרקליטות מנהלת עימותים עם נאשמים רק בבית המשפט, לכן החלטנו לא להגיע לדיון".

באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.