הח"כים של ש"ס יפגינו עם הרב זר: "עשרות בנות יזרקו לרחוב"

למרות כל הסיכומים על פניה להליכי גישור והורדת כל הליכים המשפטיים – ובעקבות הסכנה שעשרות בנות חרדיות יזרקו לרחוב ללא מקום לימודים, תיערך הפגנת מחאה ביום ראשון הקרוב ברחבת עיריית בני ברק

בעקבות בקשת עירית ב״ב לבית המשפט לפנות מיידית את מבנה ביה״ס לבנות של מוסדות ״אור דוד״ בבני ברק – למרות כל הסיכומים על פניה להליכי גישור והורדת כל הליכים המשפטיים – ובעקבות הסכנה שעשרות בנות חרדיות יזרקו לרחוב ללא מקום לימודים, תיערך הפגנת מחאה ביום ראשון הקרוב ברחבת עיריית בני ברק.

בהפגנה ישתתפו חברי הכנסת של תנועת ש״ס ובהשתתפות הורי התלמידות.

בעבר נרשם עימות סוער בין מוסדות הרב זר לשס, הרב זר שלח את התלמידות להפגין כנגד תנועת שס שלא פעלה די למען המוסדות. התלמידות נשאו שלטים בגנות עיריית בני ברק, והפנו את הזרקורים כלפי תנועת ש"ס, והעומד בראש הסיעה מטעם התנועה אלי דדון, "איפה תנועת שס?" נכתב על אחד השלטים שנשאו התלמידות.

ההפגנה מתקיימת כנגד נגד העירייה והעומד בראשה חנוך זייברט ונגד סיעת ש"ס המקומית בראשות אלי דדון.

גורמים המוקרבים לרב אמרו אז ל'אקטואליק' כי "בגלל שחשפנו את השחיתות של העירייה בהקצאות, עיריית בני ברק וסיעת ש"ס בבני ברק כנקמה בחרו להרוס מבנה שנבנה עוד בתקופת השלום ויש אישור מהנדס. עלות המבנה למעלה מ-700 אלף שקל, רק יש בעיה שאין היתר בניה, דבר מקובל מאוד בבני ברק במוסדות חינוך. משום כך בנות בית הספר לא יכולות להתחיל את שנת הלימודים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.