"החלום של ליברמן זה לרוץ לבחירות על רקע חוק הגיוס"

הח"כים החרדיים מאוכזבים ממשיכת הרגליים בנוגע לחקיקת חוק הגיוס. בכיר בש"ס: "השר לוין הפך להיות נגד החרדים בכל החוקים. נדאג להחזיר לו על כך". בכיר ב'דגל': "לא יתכן שבממשלה כזו טובה לא נתקן את חוק הגיוס"

חשש גדול בקרב המפלגות החרדיות בעקבות ההתבטאויות האחרונות של ראש הממשלה נתניהו, לפיהן הוא נמנע מלקדם את חוק הגיוס המתוקן, כאשר הלחץ סביבו מגיע מצידם של השרים יריב לוין ואביגדור ליברמן, בטענה שמהלך כזה מחזק את יאיר לפיד בסקרים מול ישראל ביתנו ומפלגת הליכוד.

בדגל התורה טוענים הבוקר (ב') כי החשש הגדול הוא מצידו של ליברמן. "חלומו הגדול של אביגדור ליברמן זה ללכת לבחירות על רקע ההתנגדות לחוק הגיוס, דבר שלדעתו יגרוף לטובתו מנדטים רבים על חשבונה של מפלגת 'יש עתיד'. לא נתפלא אם לשם הוא חותר", אמר הבוקר בכיר במפלגה ל'אקטואליק'.

"במצב שכזה זה אסון למפלגות החרדיות. לא יתכן שבממשלה כזו שהיא הכי טובה לנו מכל הבחינות לא נתקן את חוק הגיוס. אם נתניהו ילך שולל אחרי ליברמן זה עוול, ואנחנו לא נשב בחיבוק ידיים", סיים אותו בכיר בדגל התורה.

ח"כ מש"ס שהשתתף בעברו בדיוני חוק הגיוס אמר ל'אקטואליק' כי "חוץ מליברמן ישנם גם ח"כים ממפלגת כולנו שלא מאפשרים לנו לקדם את חוק הגיוס. תוסיפו לכך את החשש שנוצר לראש הממשלה ע"י שר ש'ממלא' לו את הראש, והנה אנחנו בבעיה".

אותו ח"כ המשיך: "לא יודע מה קורה לאחרונה לשר לוין. הוא הפך להיות נגד החרדים בכל החוקים שאנחנו מביאים, וזה ממש לא משנה לו שזה כתוב בהסכמים הקואליציוניים. בבוא העת אנחנו נחזיר לו".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.