גדול הזמר החסידי בסוכת אבישי נריה • בקליינע

פרסום ראשון: ש"ס תצא לשבת גיבוש בהר כנען • מה עשה גדול הזמר החסידי בסוכת אבישי נריה ? מי העיתונאי החרדי שהניח תפילין סמוך לשקיעה? מי הלך לגדולים ומי הלך לפארק הלאומי? קלרמן התחדש בכובע • קווי הנייעס יוצאים למלחמה נגד ארדן • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות

עוד לא הספקנו להתאושש מהחגים וכבר נכנסו לקלחת של שבוע עמוס באירועים, כשבראשם הבחירות לרבנות ירושלים.

רוב העיתונאים הימרו על הסוסים המנצחים וניבאו כי הרבנים: עמאר – שטרן ינצחו את הבחירות, עמית סגל מערוץ הפגין בורות בכל הנעשה והימר על לאו – אליהו.

בקליינע עבד שעות נוספות והגיע יחד עם כל הברנז'ה לכיכר ספרא לסקר את הדרמה, תיזננו בין האולפנים של קול חי וקול ברמה וכססנו ציפורנים עד הישמע התוצאות.

פנאל 7פנאל 6פאנל 2

ולסיפור מדהים שנחשף כאן לראשונה, עם היוודע דבר התוצאות בגבעת המבתר החלו החגיגות, בקבוקי היין נפתחו כמים סביבות ירושלים, הרב עמאר מקבל את הבשורה, והגיב לסובבים אותו : "מדהים", אחד המתפללים ששומע את הדו שיח מתערב וחושף בפני הרב על החלום שחלם לפנות בוקר, "הרב אני חלמתי הבוקר שאתה נבחר ברוב של 28 חברים", רבה הספרדי הנבחר  של ירושלים הפטיר בחיוך: "כוח מעשיו הגיד לעמו".

מרים

העריק: חבר המועצה מש"ס נתי לסרי תועד על ידי כתב 'קוקר' מוטי סגל כשהוא מסתודד עם הסדין האדום של דרעי  ניסים אלקסלסי בספרא.

לס

כתב חרדי שהגיע לספרא נזכר כי שכח להניח תפילין. השקיעה מתקרבת והוא, נעבעך, נותר ללא תפילין . חיש מהר התגייסו כל החברים והביאו לו זוג תפילין לבל יפספס חלילה את המצווה.

ישראל כהן

רגע לפני שהמזרוחניק משתלט על רבנות ירושלים ומכניס היתר מכירה ושאר ירקות, מנדי גרועזמן בא לטעום מהירקות המהודרים שהוצגו בספרא.

ואם בגרועזמן עסקנין, השבוע שמענו מיועץ חרדי כיצד הגיע הטלאנט של מקור ראשון לתקשורת החרדית, אותו יועץ שידל אותו להיכנס לתקשורת והכין קורות חיים למענדי שהיה 'תמים', עם הקורות החיים הללו הוא נכנס לעבוד באתרים החרדים, לבסוף הספיק לטבול במימי 'מעריב' עד להפיכתו למקור ראשון.

מנדי

האח הצעיר לבית לאו נראה כשהוא  מעתיר בתפילה עבור ניצחונו של האח המבוגר.

לאו הבן

עוד קודם, אלי ישי נצפה במהלך החג במעמד הקבלת פני רבו של עמאר, ישי ששב השבוע לימים הגדולים שלו, העניק ראיון לכלי התקשורת מחוץ לסוכתו.

ישי לוינט

יממה לפני הבחירות: יועצו של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת אבריימי קרויזר מברמץ את בנו בבית ישראל בירושלים, חובבי הברנז'ה ליקקו את האצבעות למראה מאות אנשי הברנז'ה שצבאו בהמוניהם על האולם בבית ישראל, האשרים (מדינה וגולד) סגרו דילים וצמד המגישים אבי מימרן ומשה גלסנר לחצו ידיים. שלומי כהן תיעד

סוגרים דילים - מדינה שלומי כהן
סוגרים דילים – מדינה שלומי כהן

ושכל זה מאחוריו, אריה דרעי, ינסה לשקם את ההריסות בתוך ש"ס. לראשונה בתולדותיה – יוציא דרעי את חברי התנועה לשבת גיבוש שתתקיים בשבת הבאה במלון הר כנען בצפת, התעלומה: האם"מחולל המהפכה" – יזמין את אלי ישי לשבת? מסבר שכן.

וזו ההפתעה שחיכתה למימרן ביום הראשון של הגשת המהדורה ברדיו קול חי. גם בני משפחתו נכחו שם.

הפתעה

ולשמחות השבוע:

הברנז'ה התרגשה עם הספרא וסייפא שרגא ניימן שהתארס עם בחירת ליבו ביילי גליקמן מביתר עילית, לשמחה בביתר עילית הגיעו: אבריימי קרויזר וחברים.

ואם מחר (שישי) בבוקר תראו את כל הברנז'ה  מתעוררת מוקדם, אל תתפלאו, תעשיית היח"צ ישכימו קום בכדי להשתתף בברית לבנו של יוסי בלוך עוזרו של ראש המקומות הקדושים ומנכ"ל הכותל המערבי הרב שמואל רבינוביץ.

ומשמחת האירוסין לשמחת החתונה: כל המי ומי באו לחגוג ב-‏אולמי "היכל שלמה" פ"ת‏.עם בער'לה יעקובביץ הנשמה השביעית של ארגון זק"א, מהתרשמות ראשונית כך נראה, כל המתים (שבהם טיפל) קמו מקבריהם ובאו לרקוד, לשמחה הגיעו מספר שיח'ים מהמגזר הדרוזי לצד המועמד לראשות עיריית בני ברק ירחמיאל שניידר ובנו – צילום: איש היח"צ אריה כהן.

זהב ברעלה 2 זהב עם ברעלה שניידר ברעלה

 חול המועד סוכות:  שליחי הציבור אצל גדולי ישראל – ומי נשאר בפארק?

במהלך החג בקליינע יצא עם משפחתו לקיים את מצוות ושמחת בחגך ומשום כך המדור יצא לחגוג אם עם ישראל, מישקלצנו במוצאי החג הראשון ופגשנו בבני מחלב והמתחברים שפינקו אותנו בפופקרן.

ומה עשו שלוחא דרבנן?

כל המי ומי בדגל השתתפו בסעודת החג בסוכת השלום של זליג אורלנסקי, ראש עיריית מודיעין עילית יעקב גוטרמן נצפה דווקא עם איש ש"ס בפתח תקווה אוריאל בוסו בסוכת איסר שפריי.

גוטרמן  נעדר

ראש הלשכה של מנחם שפירא אלי ארנד, מנחם שפירא, והעו"ד המבטיח משה מורגנשטרן בסוכת אורלנסקי.

מנחם ש

בעוד עם ישראל מטייל להנאתו בין הפארקים עסקני הציבור: העוזרים והנהגים עברו בין בתי גדולי ישראל ובאו להתברך (ולהדק את הקשרים) בירושלים, היה זה יצחק פינדרוס העניק לגרב"ד פוברסקי את ארבעת המינים שלו ברחבת הכותל.

פינדרוס
מאיר פרוש ובנו ישראל נכנסו להתברך אצל הגראי"ל שטיינמן.

פרו

ואילו העוזר של ח"כ מקלב יאיר איפרמן נצפה מתברך אצל הגר"ח קנייבסקי.

מקלב יאיר

אבי שטרן יו"ר דגל באלעד התברך אצל הגר"י אדלשטיין.

יו''ר דגל התורה באלעד אבי שטרן

הדייטשים: חונא דייטש ויוסי דייטש בהקפות שניות שקיים בני מחלב בארגון מתחברים.

החונה

יועץ התקשורת  דוד רוזנטל, נצפה יחד עם עם הברסלבים בקלוייז בברכפלד. ואפילו בהסתורע.

רוזנטל

 גדול הזמר בסוכת הנגיד 

גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד הגיע לישראל הופיע בחברון, במהלך חול המועד הוא הגיע יחד עם בנו יידל ורדיגר לסוכתו של איל ההון אבישי נריה בבני ברק. – לשם הצטרף מאוחר יותר  המליונר גורביץ .

בן דוד אצל נריהיעקב אשר ובן דוד

ומוט'קה בלוי יצא עם הנכדים לפארק הלאומי. וזו התוצאה.

בלוי

הבדרן החרדי הנודע אבא טורצקי, אליעזר ראוכברגר עם הרב גרינבוים ואיתמר טעפ חגגו בשמחת בית השואבה של ישיבת דרך ה'.

טורצקי

ולא רק: הנגיד מילראשווילי וישראל קלרמן  השתתפו  יחד עם הרב גרינבוים בשמחת בית השואבה של דרך ה'

הנגיד

הע"ץ ניקים: חיים אפשטיין,יהושע פולק, יחד עם ראש עיירית ביתר עילית מאיר רובינשטיין הגיעו לחגוג במוצאי שמחת תורה בהקפות במתמידים.

פולק

בחול המועד סוכות נצפה איש ירושלים יהורם גאון מתארח בסוכות חיים מילר.

מילר

כמה ימים אחרי שישראל קלרמן סגן ראש עיריית ירושלים נתן ראיון לעיתון מרכז העניינים שחולל סערה, נצפה קלרמן במדידות לרכישת כובע. נציגינו שלף מצלמה ותיעד.

קלרמןן

ואם כבר בקלרמן עסקנין, הוא נראה צמוד צמוד לראש ישיבת עטרת ישראל הגרב"מ אזרחי, קלרמן שאינו מפספס אף אירוע של עטרס  נכח אף במהלך ההקפות. ולשדכנים שבינכם, הבן דווקא לומד בחברון.

קלרמן  חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק רווחה יעקב הלפרין בחיפוש אחר לולב כשר יחד עם ידידו נפתלי זאבי.

אתרוג

חבר מועצת עיריית ירושלים מיכאל מלכיאלי נצפה בחג סוכות מתברך עם ילדיו מהגר"א עמרמי רב קהילת 'חסדי שמואל' ומרבני שכונות 'הר חומה' בירושלים.

מלכי

ישראל ירט האגדה נצפה בחג סוכות בסוכות הגרי"ד גרוסמן, רבה של מגדל העמק.

ירט

בקווי הנייעס (עשרה) חוששים ומודאגים מסגירת הענף הפורח, בשל החלטתו של התקשורת גלעד ארדן לבטל את הקישוריות – מה שיביא למחיקת הרווחים ולאיבוד מקור הפרנסה (או חצי) של חצי מתעשיית הברנז'ה החרדית שמשתכרת משידורי הנייעס, כתבי הנייעס פתחו ביוזמה ורגע לפני שארדן שולח אותם לחתום אבטלה, הם שלחו מכתב מרגש לשר התקשורת גלעד ארדן בכדי שיבטל את רוע הגזירה,

ועוד בחור שהיה עמוד השדרה של כתבי הנייעס משה פלדמן (קול ברמה) נצפה בגאולה כשהוא עורך קניות ויוצא עם שקית גדושה ומליאה.

פלדמן

סתם חידה: אלפי חסידי בעלזא בארץ ובעולם נדהמו כאשר גילו כי ביטאונה של אגודת ישראל  'המודיע' השמיט את דברי הקודש של האד'  על האינטרנט,  הסיבה? נשאיר לכם לפתור.

.ולסיום: אמש הגיע אל בנייני עיריית בית-שמש, הזמר החסידי אלי פרידמן. פרידמן שם פעמיו אל עבר לשכתו של הראיס – רוה"ע ר' משה אבוטבול. הסיבה: הוצאת אלבום חדש ומשובח "מה הבריות אומרות עליו", אותו הוציא פרידמן בימים אלו במסגרת קאמבק מוסיקלי שהוא עושה. פרדימן העניק לאבוטבול עותק מהאלבום, האחרון הודה נרגשות וטרח לציין כי כבר מכיר את מרבית השירים ולא נשאר חייב והעניק לפרידמן שי הוקרה.

אלי פרי

 שבת שלום!  ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. יהורם גאון- למרות דימויו הציבורי כירושלמי, הוא מתגורר ברמת השרון.

    אנוממי |
    הגב