החלו עבודות הפיתוח לבניית השכונה החסידית ברמת עמנואל

במתחם יבנו בשלב א' 102 בתים צמודי קרקע * מקבוצת הרי זהב נמסר כי נרשמת התעניינות רבה ברכישת דירות בפרויקט

בימים האחרונים החלו להתבצע עבודות הפיתוח והכשרת הקרקע לבניית 102 יחידות דיור צמודי קרקע בעמנואל.

השכונה "רמת עמנואל" בעמנואל ממוקמת במעלה גבעה הצופה על נוף מרהיב של הרי אפרים מצד אחד, העיר אריאל ואזור התעשייה ברקן מצד שני, מדובר בשלב ראשון מתוך תוכנית חדשה, שכוללת בנייתם של כ 1500 יחידות דיור יחד עם מבני ציבור, אזורי מסחר ושטחים ירוקים לרווחת הציבור.

שיווק המתחם בוצע ע"י משרד השיכון אשר הפקיד את חברת "ערים" חברה ממשלתית שמתמחה בקידום ובניית שכונות ופרויקטים חדשים, במכרז שהסתיים בהצלחה זכו חברת "קבוצת הרי זהב" ב 52 יחידות דיור, עמותת משתכנים נוספת בראשות הרב א' כהן זכתה ב 50 יחידות דיור נוספות.

מייד עם סיום השיווק המוצלח, הנחה שר השיכון מר אורי אריאל את חברת "ערים" להתחיל באופן מיידי בתכנון מתחם נוסף בן 282 יחידות דיור אשר יבנו בבנייה רוויה.

ראש מועצת עמנואל הרב עזרא גרשי ביקש להביע את הערכתו לראשי משרד השיכון אשר לא חסכו במאמצים לקידום בניית השכונה החדשה, לדברי הרב גרשי, שיווק הקרקעות הראשון שנעשה בעמנואל מאז פשיטת הרגל של החברה שבנתה את עמנואל בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת, הינה הבעת אימון מוחלטת בהתחדשות העוברת על עמנואל בימים אלו.

ר' זאב אפשטיין יו"ר קבוצת "הרי זהב": "מכירת הדירות נמצאת בעיצומה, במתחם נמכרו כבר למעלה מחמישים בתים, כאשר משפחות רבות מעמנואל ומחוצה לה מתעניינות בפרויקט החדש ובמיזמים נוספים שבנייתם תתחיל בקרוב".
כאמור יחלו בימים הקרובים התחלת עבודות הבניה בפרויקט "הדר עמנואל" אשר מונה 162 יחידות דיור בבנייה רוויה, מתחם "הדר עמנואל" יחד עם מתחמים סמוכים משווק בקרב קהילות חסידיות שכבר חתמו על הסכמים עם "קבוצת הרי זהב" לבניית שכונה חסידית עם התאמה מלאה לכל צרכי הקהילה והמשפחה החסידית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.