החלפת מנעולים בירושלים

החלפת מנעולים בירושלים – מתי נזמין את המנעולן?

לא בכל פעם שהמנעול בדלת עושה קווץ' קטן ולא בכל קושי בסיבוב המנעול, חייבים לרוץ ולהזמין מנעולן בירושלים. יש מקרים שבהם ברור שצריך להחליף את המנעול, אם עברתם דירה, אם המנעול נשבר וכדומה ויש מקרים שבעזרת מאמץ קל תצליחו להשיב למנעול את כושר התפקוד בעצמכם ולחסוך כסף רב.

החלפת מנעולים בירושלים – חמישה דברים שכדאי לדעת

אם נתקלתם בקושי בסיבוב המנעול, אתם לא חייבים להזמין מיד מנעולן. נסו לשמן את המנעול באמצעות חומר מיוחד, מרב הסיכויים כי המפתח ימשיך לעבוד בהצלחה עוד תקופה ארוכה. חשוב לדעת כי שימון באמצעות שמן סיכה רגיל עלול להזיק יותר מאשר להועיל. WD40 הוא חומר שימון מיוחד למצבים אלו, אפשר להשיג אותו כמעט בכל חנות לחומרי בניין.

אם איבדתם את התיק ובתוכו נמצא גם צרור המפתחות שלכם, תמיד קיים חשש כי התיק נפל לידיים לא אמינות, והמוצא יאתר את כתובת המגורים שלכם באחד המסמכים בתיק ויצליח לפרוץ את הדירה בקלות ללא מאמץ. רגע אחרי שאתם מבטלים את כרטיסי האשראי, הזמינו מיד מנעולן והחליפו את המנעול.

אם קניתם דירה חדשה או דירה מיד שנייה, כדאי מאוד להחליף את המנעול. תמיד קיים חשש כי המפתח של הדירה שלכם עלול להגיע לידיים זרות ולא אמינות.

איבדתם את המפתח היחיד, אין לכם מפתח נוסף שממנו תוכלו לשכפל מפתחות חדשים, אין ברירה, על אף העלות הכספית, אתם חייבים להזמין מנעולן שיתקין לכם מנעול חדש.

החלטתם לשדרג את המנעול הישן ולהעלות את רמת המיגון והאבטחה, הזמינו מנעולן מקצועי עם המלצות. אם לא הצלחתם לקבל המלצות מחברים או מידידים, אתם יכולים להיעזר ברשת האינטרנט. אם אתם גרים בירושלים, למשל, הקישו במנועי החיפוש החלפת מנעולים בירושלים ותקבלו מידע רב על אודות המנעולנים המובילים באזור שלכם. אם מצאתם חוות דעת שלילית על המנעולן, אפילו אחת, אל תזמינו אותו.

אם היה לכם ניסיון פריצה לבית והמנעול הושחת, חייבים להזמין מנעול חדש. במנעול צילינדר, למשל, אין צורך להחליף את כל הדלת או את כל מנגנון הנעילה, אפשר להחליף רק את הצילינדר בעלות כספית נמוכה יותר.

החלפת מנעולים בירושלים, ובכל מקום, מתבצעת רק באמצעות מנעולנים מוסמכים הפועלים באישור של משטרת ישראל. כדי להיות בטוחים כי אתם מקבלים מנעול חדש ולא משומש, בקשו לראות את האריזה המקורית. בדרך כלל האריזות המקוריות אינן מאפשרות סגירה חוזרת.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא הבנתי מה העניין של הכתבה הזאת ???
    נגמר לכם מה לכתוב ?

    נתי |
    הגב