החמרה במצבו של הרב יורם אברג'ל(וידאו)

מצבו הרפואי של הגאון רבי יורם אברג'ל ממשיך להידרדר. הגר"י פונה בימים האחרונים שוב לבית החולים תל השומר בעקבות הידרדרות במצבו הרפואי. {לקיים בנו חכמי ישראל}

מצבו הרפואי של הגאון רבי יורם אברג'ל ממשיך להידרדר הגר"י פונה בימים האחרונים שוב לבית החולים תל השומר בעקבות הידרדרות במצבו הרפואי.

הגר"י סובל ממחלה קשה במשך השבועות האחרונים, אך למרות הכל בחג סוכות האחרון יצא מבית החולים ושהה יחד עם בני קהילתו בנתיבות שם מסר שיעורי תורה וקיבל קהל באופן מצומצם. הערב (ה') נרשמה הידרדרות חמורה במצבו הרפואי ובני משפחתו נקראו לשהות על יד מיטתו.

נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי שלום כהן ערך בשעה האחרונה תפילה מיוחדת לרפואתו, והוסיף לו את השם "חי". שמו לתפילה: הרב חי יורם מיכאל בן רינה.

הרב אברג'ל בחג הסוכות האחרון

למרות הזמן שחולף הרופאים לא מצליחים להשיג שיפור במצב הרפואי שנשאר באי יציבות מתמדת. לדברי הרופאים לא חל כל שיפור משמעותי ובנוסף לכך חלה הידרדרות נוספת בעקבות קריסת מערכות כללית.

היום פורסם כי השבת הקרובה זוהי שבת "בראשית" – תוקדש לאמירת תפילת 'נשמת כל חי', בשעה 12:00 בצהריים בדיוק לרפואתו של הרב אברג'ל.

עם ישראל מתבקש להתאחד יחדיו בשבת זו, להשתדל ביותר במצוות 'ואהבת לרעך כמוך' ולכוון בתפילה שיהא זה לזכותו ולרפואתו של הרב יורם מיכאל אברג'ל, בין שאר חולי עמו ישראל. נאמר בהודעה שהפיצו תלמידיו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.