החשד כנגד נתניהו: קבלת סיגרים ומשקאות חריפים ממילצ'ן בשווי מאות אלפי שקלים

ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר בשעה זו על ידי חוקרי יאח"ה, מפרטי החקירה שפורסמו בערוץ 2 עולה כי איש העסקים ארנון מילצ'ן סיפק לנתניהו במשך 7-8 שנים סיגרים בשווי של מאות אלפי שקלים.

ראש הממשלה בנימין נתניהו נחקר בשעה זו  על ידי חוקרי יאח"ה, כאשר הפעם החקירה תתמקד יותר בפרטים החמורים שטרם הותרו לפרסום ומהם נודף ריח חריף של טובות הנאה ובעיקר סיגרים  ומשקאות חריפים.

מפרטי החקירה שפורסמו בערוץ 2 עולה כי איש העסקים ארנון מילצ'ן סיפק לנתניהו במשך 7-8 שנים סיגרים בשווי של מאות אלפי שקלים.

 

החקירה צפויה להימשך שעות ספורות, לאור אילוצי לוח הזמנים של נתניהו – ועל כן החוקרים צפויים להחיל בשאלות קשות על סמך המידע הרב שנאסף בנושא עד כה.

על פי הידוע בשלב הזה, החקירה הראשונה שהתקיימה בתחילת השבוע עסקה במה שהוגדר כחשדות הקלים יותר שמיוחסים לנתניהו – קבלת טובות הנאה משני אנשי עסקים. בסביבתו של נתניהו אומרים שלאחר החקירה נתניהו נראה ואף חש רגוע יותר.

בסביבתו של נתניהו הדגישו כי מדובר בשני אנשי עסקים שמוגדרים כחברים כבר שנים ארוכות, וסוג המתנות שעליהם מדברים המתנות הם "זוטי זוטות".

על פי הפרסום ב'הארץ'  אורח החיים של ראש הממשלה  כלל אספקת קופסאות סיגרים באלפי שקלים משקאות וסיגרים, שמומן בין היתר על  ידי איש העסקים ארנון מילצ'ן.

ל"הארץ" נודע כי מילצ'ן, מפיק  בולט בהוליווד שמחזיק 9.8% ממניות ערוץ 10, הוא אחד המעורבים המרכזיים שהרעיפו על נתניהו מתנות וטובות הנאה.

מילצן  שמסר עדות במשטרה. עמד לאורך שנים בקשר עם הממסד הישראלי וסייע בעסקאות ביטחוניות.

 

 

 

מקורב לאיל ההון סיפר להארץ  כי התבקש לרכוש בעבור נתניהו מתנות יקרות ערך, בעיקר קופסאות סיגרים בעלות אלפי שקלים כל אחת – וכן משקאות חריפים. במשטרה חושדים שבשיטה הזאת הוזרמו לראש הממשלה טובות הנאה בשווי מאות אלפי שקלים.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.