החקלאי דוד בר קפרא שהותקף באכזריות ע"י שב"חים מת מפצעיו (וידאו)

האיש נמצא במצב אנוש בשטח חקלאי במושב פדיה לאחר שהותקף על ידי שב"חים. צוותי מד"א ביצעו בו החייאה ופינו אותו במצב קשה לבית החולים, שם נקבע מותו

חקלאי בן 70 נפצע היום באורח קשה בשטח חקלאי בין מושב פדיה לכיון כרמי יוסף.

פאראמדיקים של מד"א ביצעו בו פעולות החייאה ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא.

לפני זמן קצר האיש מת מפצעיו לאחר שהותקף בידי שוהים בלתי חוקיים. הוא נמצא בשטח חקלאי במושב פדיה שבשפלה, לאחר שהוכה קשות, ועל גופו התגלו סימני חבלות. הוא פונה לבית החולים "אסף הרופא" במצב אנוש, אולם לאחר מספר שעות הרופאים נאלצו לקבוע את מותו.

ממד"א נמסר כי הפצוע נמצא בשטח חקלאי ובמצב קשה מאוד. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה. הם הצליחו לייצב את הדופק שלו ופינו אותו לבית החולים אסף הרופא עם חבלת ראש.

מפקד מחוז מרכז במשטרה ניצב מוטי כהן הורה ליחידה המרכזית של מחוז מרכז לנהל את חקירת התקרית. במשטרה מדגישים כי כל כיווני החקירה נבדקים וכי כוחות גדולים מנהלים סריקות נרחבות בשטחים הפתוחים של מושב פדיה, בניסיון לאתר את תוקפיו של החקלאי.

פרט לכיוון לאומני, נבדקת האפשרות שהתקיפה אירעה על רקע מריבה עסקית שפרצה בין פועלים מהשטחים לבין החקלאי. דניאל בר בנו של הנרצח משמש כדובר משרד הדתות.

השר אריאל בכנס השומר החדש בפסל אלכסנדר זייד התייחס לרציחתו של החקלאי מהשפלה: "התבשרנו אחר הצהריים על רציחתו של חקלאי מפדיה על ידי שב"חים מיו"ש. אני אומר לכם פה. אני נשבע לכם פה שדם יהודי אינו הפקר. מי שחושב שיכול לחלל שם שמיים ואת שם ישראל בארץ ישראל ולרצוח יהודים יידע שלא כך הדבר. נגמר הסיפור שאפשר להרוג בנו ולרצוח בנו ואנחנו נמשיך כאילו לא קרה דבר".

השר אריאל המשיך ופנה לאנשי השומר החדש: "לכם כארגון יש חלק חשוב בהמשך הבנייה והחקלאות וההתיישבות בארץ ישראל".

צפו בדיווח המהדורה המרכזית

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.