החרדים בליכוד ערכו טקס בפונביז': "בפעם הבאה שזייברט יטרח להגיע"

אנשי המטה החרדי בליכוד התייצבו הבוקר (ד')בבית העלמין של נציבי ישיבת פונוביז' בבני ברק ביום הזיכרון, על מנת לציין את זכר החללים החרדים, והביעו ביקורת על העייריה.

קבוצה של המטה החרדי בליכוד התייצבו הבוקר (ד')בבית העלמין של נציבי ישיבת פונוביז' בבני ברק ביום הזיכרון, על מנת לציין את זכר החללים החרדים, שחלקם נטמן במתחם בתי העלמין.

מוקדם יותר, הביעה  עיריית בני ברק ביקורת על המטה החרדי  בליכוד  שמסלף עובדות לפיהם העירייה אינה מקיימת טקסים לזכר החללים ביום הזיכרון.

מהמטה החרדי בליכוד נמסר בתגובה ל'קוקר': "אנחנו שמחים שבעקבות הפעילות שלנו בתקופה האחרונה, ואחרי שנים ארוכות של התעלמות, הנושא של חיילי וחללי צה"ל החרדים עלה לדיון ציבורי. אם בשנה הבאה ראשי עיריית בני ברק יטריחו את עצמם ויצטרפו אלינו לעליה על קברם של החללים הקדושים שקבורים בבני ברק – והיה זה שכרנו"

יעקב וידר, יו"ר המטה החרדי בליכוד הטיח ביקורת בעייריה שלא עושה מספיק להנציח את זכרם של החללים, "יש בבני ברק למעלה ממאתיים וחמישים חללים חרדים, עיריית בני ברק מקיימת בצנעה טקס בהר השלום, אבל זה לא מספיק. דווקא לאור מסע ההסתה בימים האחרונים נגד חיילים חרדים, זו הזדמנות פז לבוא לצעוק ולכבד את אותם חיילים חרדים שנפלו למען מדינת ישראל".

בתגובה לפרסום בקוקר על הצעדים של וידר פנתה העייריה להנהלת הליכוד, משם ונמסר, "כי מר יעקב וידר, עם כל הערכה, מעולם לא נבחר לראשות המטה החרדי בליכוד, וגם לא קיים כזה גוף רשמי בליכוד

בתגובה לכך שבבני ברק לא מכבדים את הנופלים מגיבים בעייריה 'לקוקר', "שאין העיריה יכולה לכפות על מאן דהוא לעמוד ברחוב בזמן הצפירה, אך העירייה מארגנת שתי עצרות בליל הזיכרון ונותנת להן פרסום גדול במודעות בחוצות העיר.

 

וידר 1

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. "חרדים בליכוד" זה בערך כמו "צמחוני אוכל בשר"

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב