החרדים בקריית יובל זועמים על ברקת: "בית ספר רק לממ"ד"

זעם בקרב התושבים החרדיים בקרית היובל -ראש העיר ניר ברקת הורה להקים בית ספר ממלכתי דתי חדש בעוד שאת החרדים שולחים ללמוד בבית וגן

ירושלים: זעם בקרב התושבים החרדיים בקרית היובל -ראש העיר ניר ברקת הורה להקים בית ספר ממלכתי דתי חדש, בעוד שהילדים החרדים נאלצים לנדוד עד לבית הספר החרדי-  בבית וגן.

בהודעה לעיתונות שנשלחה היום מלשכתו של ברקת נכתב: כבר בשנת הלימודים הקרובה: ממ"ד חדש בקרית היובל. ראש העיר ירושלים ניר ברקת צוטט כאומר: הנחיתי את הצוותים החינוכיים לקבוע את אופיו של בית הספר על פי הביקושים בשטח ובתיאום עם המינהל הקהילתי. הקמת הממ"ד החדש תביא לפיתוח נוסף של השכונה ותחזק את תושביה. נמשיך לפעול ללא לאות על מנת להבטיח חינוך מצוין לכלל תלמידי ותלמידות ירושלים."

ממינהל החינוך בעיריית ירושלים נמסר כי "להחלטת על הקמת בית הספר קדמה בדיקה מקיפה וארוכה עם כלל הורי התלמידים העולים לכיתה א' בגני הילדים בממ"ד, לגבי צביון בית הספר החדש המבוקש על ידם".

חבר מועצת העיר ירושלים אריה קינג מסר בתגובת לכתבת אקטואליק על בית ספר בקריית יובל: "FakeNews תוצרת יחצ"ניו של ניר ברקת. זאת על רקע המשך צניחתו בסקרים בקרב הציבור הדתי-לאטמי בירושלים. או כמה מסוכן איש זה לעתידה של הציונות הדתית בירושלים. ממ"ד לבנות שהיה ממוקם בשכונת בית וגן,הפך בניגוד לרצון הוריי הבנות שלומדות כבר שנים בממ"ד,לממ"ד מעורב החל משנה הבאה.

כרבנים אני קורא לכם להוקיע את החלטת ראש העיר ולא לאפשר לראש העיר לפגוע ברצון הוריי בי"ס נווה עציון. למעשה ברקת משתמש בציבור שחפץ בממ"ד מעורב,ועושה בהם שימוש כנגד אלו שאינם חפצים בכך. יש להוקיעו על כך.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.