החרדים המודרנים הודיעו: תומכים באלקין

איגוד ההורים של מוסדות הממלכתי חרדי הודיע על תמיכה בשר זאב אלקין לראשות העיר ירושלים

הנהלת איגוד הורים של כלל המוסדות הממלכתי חרדי בעיר, המאגדים בתוכם נציגי הורים של מוסדות החינוך הממלכתי חרדי בעיר ירושלים ושמונים למעלה מאלף משפחות, הודיעו על תמיכתם במועמד לראשות עיריית ירושלים השר זאב אלקין.

יענקי גודמן חבר בהנהלת איגוד הורים של כלל מוסדות הממלכתי חרדי בירושלים וחבר וועד הורים בבית הספר לבנות 'בנות ירושלים':"נפגשנו בשבועות האחרונים עם מספר מועמדים לראשות העיר ירושלים, חלקם היו מנותקים לחלוטין ולא הבינו בכלל במה מדובר. המועמד לראשות העיר זאב אלקין, הינו המועמד הראוי ביותר לכהן כראש עיריית ירושלים, ולתת מענה לצרכים שלנו הן בבתי כנסת, הן במוסדות חינוך והן בענייני תרבות".

שלומי כץ חבר הנהלת איגוד חרדי רשמי: "בחירתו של המועמד לראשות העיר זאב אלקין, תהיה בשורה גדולה לתושבי ירושלים, ולהורי הממלכתי חרדי בפרט. אנו רואים באלקין כשגריר שלנו בעיריית ירושלים".

איתי סעדון חבר הנהלת איגוד החרדי רשמי: "שמחנו לראות שאלקין מבין את הצרכים שלנו ויהיה השגריר שלנו בעירייה".

יאיר שופל חבר בהנהלת איגוד הורים של כלל מוסדות הממלכתי חרדי בירושלים, ממייסדי תלמוד תורה 'בית רבן': "אנשי עיריית ירושלים ובראשם ראש העיר היוצא היו החלוצים בכל הנוגע לקידום מוסדות ממ"ח. השר זאב אלקין הוא האיש המתאים שידע להמשיך במלאכה החשובה ולהביא פתרונות לצרכים של מוסדות הממ"ח. זאת, מבלי שהם יהיו על חשבון וצרכים של אוכלוסיות האחרות".

המועמד לראשות העיר השר זאב אלקין: "אני מודה לחברי הנהלת האיגוד החרדי רשמי על תמיכתם. אני מאמין כתפיסה שראש עיר צריך לתת מענה לכלל האוכלוסיה המתגוררת בעיר ולכל הביקושים שמגיעים מצד הורים תושבי העיר. אינני דוגל בהעברה ובהפנייה של מוסדות מזרם לזרם. אך מי שבחר כתפיסת עולמו ללמוד במסגרת כזו או אחרת, צריך לקבל לכך מענה הולם ואיכותי. אני אהיה הנציג שלכם בעירייה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.