החרדים זוחלים לקואליציה: בנט ניסה לכרות ברית עם החרדים וסורב (שידור חוזר)

בעוד החרדים זוחלים לקואליציית נתניהו, בנט מקבל כתף קרה מראש הממשלה שדוחק אותו לפינה ומפגין שרירים מול הנסיון של בנט לסחוט את תיק החוץ – ביטחון. שידור חוזר

החרדים מתקרבים לקואליציה: ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש היום עם ראשי המפלגות החרדיות והביע עניין לשבץ אותם בתפקידים הקודמים שביצעו בעבר, ( סגן שר הבריאות ,ראשות  ועדת הכספים)

נתניהו לא הבטיח, אך אמר לגפני וליצמן כי אכן הם הצליחו בתפקידם הקודמים, והוא שמח להעניק להם שוב את היכולת לשוב למשרד הבריאות ולכבוש את ועדת הכספים, אך הקרב בין כחלון לגפני על ועדת הכספים לא הוכרע.

שידור חי באדיבות רשת

(באדיבות רשת)

במקביל,  בעוד החרדים זוחלים לקואליציית נתניהו בנט מקבל כתף קרה מראש הממשלה שדוחק אותו לפינה ומפגין שרירים מול הנסיון של בנט לסחוט את תיק החוץ – ביטחון.  הכתב  הפוליטי של גל"צ, עידו בנבג'י חשף הערב (רביעי) כי יו"ר 'הבית היהודי', נפתלי בנט, נערך לאפשרות שהוא אכן יידחק לתחתית הרשימה וניסה לכרות ברית עם המפלגות החרדיות.

אלא שבעוד ברית לפיד -בנט צלחה מעבר למשוער ואילצה את נתניהו להתקפל לכל התנאים שהציב בנט,  ראשי המפלגות החרדיות סירבו להצעתו של בנט, והמהלך נגדע.

 

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כיוון שגולשי אתרוג ביקשו לחסום את השידור חי, ומאז זה נחסם. גם לי חבל.

    מיכל |
    הגב
  2. מה עם גולשי אתרוג ורימון דבר אחד אני לא מבין למה פעם זה כן היה עובד והיום לא למה למה למה למה ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? אנא מכם תקנו את הבעיה הזאת בתקווה להבנה ?????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????!!!!!!!!!!???????????????!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????

    שי |
    הגב