החרדים זועמים • גפני: "אולי היה שווה לתמוך במחנה הציוני בהרכבת הממשלה"

בשיחה עם גלי צה"ל אמר לפני שעה קלה יושב ראש דגל התורה ח"כ משה גפני על משבר השבת: "אם הייתי יודע שבקואליציה רוצים להתיר תחבורה ציבורית בשבת, הייתי חותם עם המחנה הציוני" – האזינו לראיון

 

חברי הכנסת החרדים זועמים על החלטתו של שר הביטחון אביגדור ליברמן, זאת בגלל דבריו היום בצהרים בישיבת הסיעה של מפלגת ישראל בתינו, שם אמר כי הוא מתכוון להוביל מהלך לחקיקת חוק שיאפשר תחבורה ציבורית בשבת בערים מסוימות לפי בקשותיה של הרשות המקומית.

בשיחה עם גלי צה"ל אמר לפני שעה קלה יושב ראש דגל התורה ח"כ משה גפני על משבר השבת: "אם הייתי יודע שבקואליציה רוצים להתיר תחבורה ציבורית בשבת, הייתי חותם עם המחנה הציוני".

במקביל התכנסה מליאת הכנסת לפני זמן קצר שם אמר שר הבריאות יעקב ליצמן: "החוק אוסר לעבוד בשבת כמו ביום העצמאות. בעצמאות מקפידים כ"כ. אם חנות תפתח במאה שערים ביום העצמאות, המשטרה ישר תגיע. אבל לגבי שבת פתאום בא ראש עיר ונותן גיבוי נגד החוק".

"אני רוצה להבין מתי צריך לקיים חוק ומתי לא? האם מישהו יכול לעשות במדינה מה שהוא רוצה? אין מה לעשות זה היה הסטטוס קוו. אם אתם רוצים שלטון חוק, אתם צריכים לקיים הכל שווה בשווה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. עם דרעי שהתיר פתיחת חנויות בת"א אין לו בעיה????????????????????????????????????????????????????

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. רק הוא שכח שצירפו את ליברמן הרבה אחרי הרכבת הממשלה. והוא עצמו אישר את ההצטרפות.מסקנה שזה תרגיל הסחה של דרעי ושותפיו לכסא

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב