"החרדים לא צריכים לדאוג – כחלון זורק מספרים"

מזכ"ל תנועת 'שס' חבר הכנסת יגאל גואטה, על ההישג של מפלגתו בבחירת ראש העיר רמלה, על המלחמה בהסתדרות ש"עוד לא התחילה" וגם על הבשורה של שר האוצר \\ צפו

בראיון ראשון לאתר 'אקטואליק' מספר מזכ"ל תנועת 'שס' חבר הכנסת יגאל גואטה על ההישג של מפלגתו בבחירת ראש העיר רמלה, וכן על המלחמה בהסתדרות שעוד לא התחילה. לטענתו של חבר הכנסת גואטה בזכות העבודה בשטח, הצליחה מפלגתו לרשום הישג משמעותי ולהצליח להביא את הציבור שיצביעו למעומד מטעמם ומטעם מפלגת הליכוד בעיר רמלה.

בנושא ההסתדרות מספר גואטה, כי המלחמה טרם הסתיימה, ובקרוב יחלו הדיונים וההוכחות בבתי המשפט, שכן לטענתו נחשפנו למערכת בחירות מלאה בזיופים. לשאלתנו האם הוא מתחרט על כך שש"ס הכניסה את ראשה בבחירות להסתדרות ענה גואטה "להפך, עצם כניסתה של ההסתדרות לציבור החרדי זה דבר מבורך שיגרום רק רווח בעתיד.

עוד הוסיף על החוק שהוא יוזם, "במשך שנים אם אדם חייב כסף לביטוח לאומי זה יכול להימשך שנים על גבי שנים, אבל אם זה ההפך, הביטוח לאומי חייב לנו כסף תוך שנה אפשר לשכוח ממנו, אנחנו נשנה את זה שזה יהיה שיוויוני".

לקראת סיום הראיון (שהתקיים ביום רביעי ) התבשרנו על מסיבת העיתונאים של השר כחלון בה הוא הודיע כי יוציא להגרלה 15,000 יחידות דיור במסגרת מחיר למשתכן לטובת הציבור, אך לעת עתה נראה כי הציבור החרדי לא ממש נמצא בין המקבלים כיוון שהערים שנבחרו בהם ישווקו הבניינים הם יבנה, מודיעין, הרצליה, ראשון לציון ועוד.

ח"כ גואטה אמר על כך כי "אני עדיין לא מכיר את הפרטים, ואם זה נכון זה חמור מאוד, אבל כחלון אוהב לזרוק מספרים ובסוף לא יוצא כלום, אז אנחנו רגועים" צפו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בעל הבאסטה לא מרגיע.בתור ספרדי אני מתבייש בגואטה

  גואטה עוד פודל שמבייש את הספרדים כמו דרעי הגנב הטיפש

  אורי |
  הגב
  • כדאי שתעלה את הרמה, לא כל...

   לא כל אתר חרדי צריך לסבול ממטקבקים חסרי רמה שכל מה שיש להם בארסנל זה גידופים וכינויים…

   שלומי |
   הגב