החרדית עם הכי הרבה עוקבות: חני וינברגר

עם שימוש נכון במדיה החברתית, הפכה חני וינברגר ממאפרת בני ברקית לתופעת רשת חרדית – באינסטגרם ובפייסבוק, עם למעלה מ-30,000 עוקבות. מה הסוד שלה?

חני וינברגר הפכה לאט לאט ובהתמדה, לאישה החרדית עם הכי הרבה עוקבות. היא לא אשת תקשורת ולא מופיעה בטלויזיה, אבל מוכיחה בדרכה שגם אנשים מהשורה (חני היא מאפרת), יכולים לצמוח ולהביא פרנסה יפה הביתה, עם שימוש נכון והבנה במדיה החברתית.

חני היא בת 33, אמא לשלושה ילדים, גרה בבני ברק, ומלבד העיסוק היומיומי שלה – היא חיה ונושמת אופנה וסטייל, מה שהיא מעבירה לעוקבות אחריה, בלבוש ובאיפור. יש לה כ-20,000 עוקבים באינסטגרם, ובפייסבוק עוד בערך 10.000. היא נושמת ומאוד אוהבת את הרשתות החברתיות, וכמובן, מאוד אוהבת את העבודה שלה מאחורי הקלעים, ואת החיים האמיתיים שהיא מנהלת – ואת זה כמו זה היא משתפת בעוד ועוד סטוריז לעוקבותיה. פעם יפה ומטופחת ופעם מבשלת ונותנת ארוחת ערב לילדים. הכל מבחינתה צריך להיות הכי אותנטי ועכשווי. היא מעבירה לעוקבות אחריה את האמת של החיים, החלקים האמיתייים מהיום יום שלה.

חני עם הילדים

כמבינה בתחום, מהם הטרנדים באופנה ובאיפור לשנת 2019?

"באופנה מאוד הולך הצבעים, האחר והשוני. יש המון צבע באופנה, ואני מאוד מתחברת לצבעים ואני גם מכניסה את זה ללבוש שלי. הגרב הקצרה עם נעלי עקב הולך יפה, ואני אוהבת לאמץ את זה. באיפור אני מעדיפה מראה טבעי ואני מעבירה את זה הלאה לכלות שמגיעות אלי וללקוחות שלי. אפשר כמובן תמיד להוסיף צבע באיפור כדי להשלים את ההופעה".

חני אוהבת להתאפר בבקרים. זה חלק מההנאה שלה והיא לא מתעצלת.

הטרנד באיפור: "הטרנד הוא כאילו לא התאפרתי, הטבעי והמט. אני יכולה להגיד לך שכדי להוציא מישהי באיפור טבעי, זה לעבוד עליה כמעט שעה וזה יוצא מושלם".

יש פרגון בתחום של המאפרות?

בתחום שלנו אין כל כך הרבה פרגון, אבל אני מעדיפה תמיד לפרגן ולתת ולהעביר הלאה את העבודה שלי. יש אפשרות תמיד להזמין מאפרות צעירות שיהיו איתך, ולעשות את העבודה שלך הכי טוב, וכך אנשים אוהבים את העבודה שאת עושה ובזה בעצם את מעצימה את עצמך. אם יש לך ביטחון ואמונה בפרנסה שלך, ותמיד תלכי עם פרגון, רק תרוויחי מזה.

"תמיד ישאלו על ההשקות שאני הולכת והאם אני תמיד מאמינה במוצר. הרוב הגדול מפרגן בענק, ויש תמיד 10% שלא מפרגן. אני לא מסתכלת מה אנשים חושבים ומה שאנשים יגידו, היום אני לא במקום הזה. אני אעשה רק מה שאני אוהבת.

"משתדלת להתרכז בדברים הטובים והחיוביים של החיים".

ובעלך, אני מבינה, אברך

"נכון. בעלי אברך ומאוד תומך בעבודה שלי. הוא שם בשבילי. מאוד חשוב לי הערכים של הבית ושיהיה לנו בית של תורה. הוא מחזק אותי ואת הקריירה שלי וכך אנחנו משלימים ביחד זוגיות. יש בינינו שוני גדול ואנחנו משלבים את השילוב הזה בענק. בנות שעוקבות אחרי באמת שואלים אותי איך בדיוק זה עובד ביחד. אבל זה מה שנותן לי את האפשרות לפרוח ולגדול. בעלי הכי צנוע והכי לא מוכן שיראו אותו בתמונות, אבל מצלם אותי ותומך בקריירה שלי.

"מה שהגעתי אליו היום, זה בזכות בעלי היקר שנותן לי את המקום והספייס שלי".

חני וינברגר

האם יש כאלה הרגישות למוצרי איפור?

"כן, בהחלט יש רגישות למוצרי איפור. מי שיודעת שיש לה רגישות אני אחליף מוצר במיוחד כדי למנוע רגישות".

מה החלום שלך?

"החלום שלי הוא בית מלא ילדים, לאפר את נטלי דדון שהיא ההשראה בעיני. וכמובן להמשיך להגשים ולהתגשם".

טיפים למתאפרת הביתית:

 1. תמיד להתחיל עם מעט חומר, בין אם זה מייקאפ, סומק או צללית. אם חסר תמיד קל להוסיף מאשר לנקות ולהסיר.
 2. איפור עיניים במראה דרמטי וכהה ממליצה להתחיל עם העיניים כדי לא ללכלך את הסקין.
 3. להשקיע במברשות איכותיות (זה המאפר הפרטי שלך בסופו של דבר).
 4. לעולם לא לוותר על מסקרה, זה בשניה מאיר ופותח את העין.
 5. לתרגל ולתרגל, לא להתיאש. זה הסוד!
 6. יש ילדות בנות 16 שעושות איילינר מושלם, רק כי הן עושות את זה יום יום.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אולי יפה. טיפשה בטוח

  אולי יפה. טיפשה בטוח

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שגברים מסתכלים מה טוב בזה?

  חבל שעל חשבון פרנסה בינתיים גברים מסתכלים וזה מכשיל !

  סיעתא דשמיא |
  הגב