החרדי שזוכה מרצח אמו: "מתחיל דף חדש"

לאחר שהואשם ברצח אמו, בית המשפט המחוזי בנצרת זיכה היום (שלישי) פה אחד את חן אילתי. { עלילת דם }

לאחר שהואשם ברצח אמו, בית המשפט המחוזי בנצרת זיכה היום (שלישי) פה אחד את חן אילתי. אמו של אילתי נרצחה בביתה בקיבוץ מחניים, הרשויות טענו  כי אילתי ביצע את הרצח ביוני 2016 בעקבות חוב של אלפי שקלים. על פי החשד אילתי חנק את אמו בעקבות חוב של אלפי שקלים על חשבון חשמל ששילם בכרטיס אשראי.

אילתי נעצר לאחר שאחותו העלתה חשד בפני המשטרה לפיו השניים מעורבים במעשה..

אילתי זוכה מכל האישומים בכתב האישום: והסיבה המכזית לזיכוי המפתיע היה, לאחר שהעדה המרכזית, אשתו לשעבר פלישיה, לא נמצאה אמינה. "בית המשפט המחוזי בנצרת לא נתן אמון בעדותה של הגב' פלישיה ואנה", נכתב בהחלטת בית המשפט.

.השופטים קבעו כי "אין בראיות הנסיבתיות, כמו גם בחיזוקים להם טענה המדינה, כדי להוכיח את אשמתו של הנאשם מעל לכל ספק סביר".

מקיבוץ מחניים נמסר זמן קצר לאחר ההכרעה: "כמוכם שמענו את הכרעת הדין. הרצח ופרטיו מלווים אותנו יום-יום. מרים אילתי ז"ל הייתה חברה יקרה בקיבוץ מחניים. זכרה איתנו לעד". בקיבוץ הוסיפו על היישוב עברה "טלטלה עזה" בעקבות הרצח: "אנחנו עמלים על תמיכה במי שמרגיש צורך בסיוע במטרה לחזור לשגרה המבורכת, שמאפיינת את הקיבוץ".

"אני יוצא מבית המשפט אופטימי", אמר אילתי לאחר פרסום החלטת בית המשפט. "יש לי עבודה לעשות, לפתוח דף חדש. אני לא כועס, חש הקלה כמובן". אילתי אמר עוד "אני צריך להחזיר את הילדים אליי. אני מתגעגע לאיתן ונתן התאומים ולבתי עדן. הבטחתי להם שאהיה אבא 'גיבור על' ו'אעוף' אליהם לבקר אותם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.