החרדי שזכה 4 פעמים בלוטו: "תורם לישיבות"

חרדי בן 65 אב לשבעה ילדים מרגיש כבר כבן בית במשרד מפעל הפייס בתל אביב, כבר 4 פעמים הוא מגיע למקום בכדי לאסוף את המילונים ולחייך כל הדרך אל הבנק.

חרדי בן 65 אב לשבעה ילדים מרגיש כבר כבן בית במשרד מפעל הפייס בתל אביב,  כבר 4 פעמים הוא מגיע למקום בכדי לאסוף את המילונים  ולחייך כל הדרך אל הבנק.

השבוע, הוא זו הייתה הפעם הרביעית שזכה בעוד שני מילוני שקלים, אך הוא לא מתכוון להפסיק למלא טפסים ובהחלט יש לו סיבה, "זה הכל מאלוקים", הוא אומר ל"ידיעות אחרונות", "בפעם הראשונה, ב1983 זכה בפרס הגדול. הוא היה גבר צעיר שרק הקים משפחה, זכייתו ב15 מיליון נתנה לו עמדת פתיחה טובה לחיים.

שמונה שנים לאחר מכן הוא שוב בפרס הגדול שהעניק לו 8 מליון שקלים,  ב-2004 הוא זכה ב420 אלף שקלים לאחר שהתחלק  בפרס הגדול עם כמה זוכים. השבוע הוא זכה בפרס הדני שהניב לו שני מיליון שקלים.

הזוכה הסדרתי נשוי ואב לשבעה ילדים, מספר למרות 25 מילון שקלים שגרף הוא לא שינה את סדר יומו. "כל בוקר אני קם לתפילה בשעה 6 אוכל פת שחרית ויוצא לעסק, עובד עד שעות הערב ושב הבייתה, את הכספים הוא השקיע בתוכנית חסכון ומזה רכש דירות לכל ילדיו.

לזוכה הסדרתי יש תשובה למזל שדופק על דלתו, "זה לא מקרה ולא מזל, זה מאלוקים, יש לי הוראות קבע לישיבות, וגם מי שנכנס לבקש תרומה לא יצא בידיים ריקות, מי שנותן מקבל בחזרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.