החרדי שתקף את הילדה בחנות נעצר (וידאו)

בבני ברק נושמים לרווחה: אחרי התיעוד שפורסם בחדשות 2 שבו חרדי עקב אחרי ילדה בבני ברק ולאחר מכן תקף אותה באכזריות – הודיעה המשטרה כי נעצר החשוד במעשה. כעת נבדק האם הוא תקף ילדות נוספות.

סוף לסיוט: אחרי התיעוד שפורסם בחדשות 2 שבו נראה גבר עוקב אחרי ילדה בבני ברק ולאחר מכן תקף אותה מינית – הודיעה המשטרה כי נעצר חשוד במעשה. כעת נבדק האם האיש תקף ילדות נוספות בעיר.

זה קרה לפני כשלושה שבועות בבני ברק: האיש שתועד בווידאו כשהוא סוחב שקית צהובה, הגיע לאחת החנויות בעיר. לאחר מספר רגעים הוא זיהה ילדה בת שבע שנכנסה למקום, שהגיעה לקנות צעצועים לאורחים לכבוד יום הולדתה. במשך דקות ארוכות הוא עקב אחריה, לא הרפה – מחוץ לחנות ובתוכה. בשלב מסוים ביצע בה על פי החשד מעשים חמורים, ותקף אותה באכזריות.

צפו בכתבה (באדיבות רשת)

"זו חנות שנמצאת ליד הבית שלנו", סיפר אביה של הילדה. "היא רגילה לקנות שם, כל הילדים קונים שם, זו חנות מלאה ילדים. זה לא איזה מקום שיש מה לחשוש בו. היא חזרה אחרי חצי שעה, שלושת-רבעי שעה והיא אמרה שמישהו, אדם זר, הכאיב לה.

"ניסינו לחפש אותו בכך דרך, אבל מי אמר שהוא בכלל מבני ברק? הוא יכול להיות בכל מקום בארץ. כל יום הוא יכול לפגוע בעוד בנות, בעוד ילדות. הוא חופשי והוא עושה מה שהוא רוצה ברחוב. לך תדע". אמר האב