החשד להרעלה: זוג בני 50 נמצאו בדירתם ללא רוח חיים

הבוקר התקבלה קריאה על שני מחוסרי הכרה ברחוב פנים מאירות בירושלים. כוחות הצלה שהגיעו למקום פינו את תושבי הבניין ופרצו לדירה שם נאלצו לקבוע את מותם של זוג בני חמישים שככל הנראה הורעלו בגז. על פי דיווחים שונים, בעל הדירה של הזוג ניסה ליצור איתם קשר כבר יומיים אך לשווא. כשהגיע לדירה הריח ריח חריף של גז העולה מדירתם והזמין את כוחות החירום שנאלצו לקבוע את מותם

הבוקר התקבלה קריאה על שני מחוסרי הכרה ברחוב פנים מאירות בירושלים. כוחות הצלה שהגיעו למקום פינו את תושבי הבניין ופרצו לדירה שם נאלצו לקבוע את מותם של זוג בני חמישים  שככל הנראה הורעלו בגז.

על פי דיווחים שונים, בעל הדירה של הזוג ניסה ליצור איתם קשר כבר יומיים אך לשווא. כשהגיע לדירה הריח ריח חריף של גז העולה מדירתם והזמין את כוחות החירום.

עוד לא ברור מתי בדיוק ואיך אירעה הדליפה והאירוע כולו נמצא עכשיו בבדיקה.

יהודה גולדברג סגן מנהל המוקד הארצי של איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה נמסר לנו על ככה"נ חשד להרעלה בעקבות ריח של גז ולכן התבקשנו להמתין בכניסה לבניין, צוותי כיבוי ומשטרה פעלו בזירה עד לקביעת מותם של גבר ואשה שהיו בבית. צוותי כיבוי ומשטרה ייבדקו את נסיבות המקרה. צוותי זק"א פועלים בזירה".

קודם לכן נמסר  מדוברות איחוד הצלה  כי "מתנדבי איחוד הצלה סניף ירושלים שהוזעקו לדירה ברחוב פנים מאירות עקב דיווח על בני זוג שאיבדו את ההכרה ככל הנראה עקב הרעלה בביתם ממתינים לחילוץ של בני הזוג על ידי צוותי כיבוי."

עוד דווח כי "בשלב זה הכוחות מפנים את כלל תושבי הבניין מחשש לשלומם. המתנדבים ממתינים בזירה למתן סיוע רפואי ראשוני במידת הצורך" אך כאמור כעת נקבע מותם של הזוג.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.