החשוד המיידי והאשם האמיתי / יגאל דילמוני

"כישלונו של אהרונוביץ, מהדהד בקול גדול ובדמים רבים, אך בל נשכח כי האחריות על כל האירועים והפיגועים היא של המסית הגדול אבו-מאזן"! יגאל דילמוני, סמנכ"ל מועצת יש"ע, מזכיר לנו, מיהו האויב האמיתי:

אירוע רודף אירוע. וכבר, נדמה שהתרגלנו לאלימות המשתוללת ברחובות ירושלים ולהרגשה שאנו חוזרים לימים קשים מלפני עשור ויותר.

אוזלת היד של המשטרה, בטיפול בהתפרעויות של ערביי ירושלים, יחד עם הכותרות על שחיתות בצמרת המשטרה והקלטת שיחת הטלפון של גלעד שעאר הי"ד הגיבור, אל מול ההתעלמות של המוקדנים, מחזקים את התחושה שמדובר במחדלים מתמשכים.

משטרת ישראל, נמצאת בתקופה קשה ואין ספק שיש לכך קשר ישיר לכהונתו של השר אהרונוביץ. זו כבר קדנציה שנייה שלו וטוב היה עושה לו היה פורש ומפנה את הכיסא לשר אקטיבי, חזק ונחוש.

כך התרגלנו שמיד אחרי כל אירוע, באופן פבלובי, כולם יודעים מי אשם ועם מי צריך לסגור חשבון. פעילים, אישי ציבור ושאר עמך ישראל, בעיקר חבריי מימין, יוצאים בקריאה הידועה "לפטר את אהרונוביץ".

ואני רוצה לקרוא לכם חבריי, אל תאבדו את המיקוד מהאשם האמיתי.

זה נכון שכישלונו של אהרונוביץ, מהדהד בקול גדול ובדמים רבים, אבל האמת היא שהפכנו להיות קצת קהים לאמת, שצריכה להדהד בקול רם יותר: האחריות על כל האירועים והפיגועים היא של המסית הגדול אבו-מאזן על כל שלוחותיו!!

אצלו העסקים כרגיל. ההסתה נמשכת במערכות החינוך ברשות הפלסטינית, ומכתבים שתומכים במחבלים ומעודדים את הטרור, הרשות ממשיכה לשלם משכורות למחבלים רוצחים כלואים ומשוחררים, חגיגות ענק על כל שחרור של רוצחים, ושידורים של תכניות טלוויזיה לילדים בהם מתחנכים ילדי הדור הבא ברשות הפלסטינית, לשחוט יהודים באשר הם.

הוא וחבריו, מנסים להפוך את ירושלים, לאזור רווי אלימות וטרור וכך למשוך גם את עיר הבירה שלנו לסלע מחלוקת. עם נבל גדול זה רוצים אובמה וג'ון קרי- שנדבר, אתו להגיע להסכמים ודרכו לקבל אישורים לבנות בשכונות בירושלים.

לכן חברי מימין ומשמאל, אל תתבלבלו. אבו מאזן הוא הסכנה לביטחון ישראל, אליו צריך להפנות את החיצים, השוטרים, החוקרים והחיילים, אותו צריך להפוך למצורע שאליו אף אחד לא מתייחס ונשאר מבודד ברמאללה, אתו לא מדברים.

אם נפנים את זה נדע מי האויב האמיתי, ומי יכול להילחם בו הכי טוב.

כותב הטור יגאל דילמוני, הוא סמנכ״ל מועצת יש״ע

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.