החשוד שתעתע בנשות מודיעין עילית ירצה מאסר בית בבני ברק

בית המשפט החליט לשחרר את דודי שטיינהרטר למעצר בית. החשוד ירצה את המעצר בבית משפחתו בבני ברק. בנוסף, הוצא כנגדו צו הרחקה מהעיר

בית המשפט החליט לשחרר את דודי שטיינהרטר למעצר בית. החשוד ירצה את המעצר בבית משפחתו בבני ברק. בנוסף, הוצא כנגדו צו הרחקה מהעיר.

לאקטואליק נודע כי רבני העיר הביעו את שמחתם לאור ההחלטה, ואמרו כי לפחות בחודש הקרוב יהיה בעיר שקט ממנו. בברכפלד נושמים לרווחה עם הישמע הבשורה שההחשוד לא ישהה בברכפלד בחודש הקרוב במעצר בית", אומר לנו אחד העסקנים בעיר. עם זאת, לא ברור האם יוגש כנגד כתב אישום.

שטיינרהטר חשוד ביצע מעשים מגונים והונה נשים שונות שעמן ניהל קשרים. החשוד, הגיע הבוקר לבית המשפט לדיון בעניינו, ובסיומו יצא משם שהוא כבול באזיקים. בתום הדיון, בית משפט השלום בירושלים האריך הבוקר את מעצרו של שטיינהרטר בשמונה ימים.

המשטרה מסרה כי בתום הדיון שנערך בעניין החשוד שעל פי החשד ביצע מעשה חמור, הונאה ומרמה במספר נשים, מעצרו הוארך בבית משפט השלום בירושלים עד לתאריך 7.6.18.

משטרת ש"י גבתה עדות מאחת הגרושות חרדית ואם לשניים, שהעידה כי הוא התנהג אליה באופן שלא כחוק. החשוד שהה עמה בדירתה ברמת השרון – שם נעצר. על פי הדיווח בוינט, נגבתה עדות גם מאשתו הרשמית של שטיינהרטר, תושבת שכונת ברכפלד.

סנגורו של שטיינהרטר, עו"ד מיכאל עירוני, ביקש בראשית הדיון לאסור את פרסום שמו של החשוד: "לא הייתי מבקש לולא התנהלות ביזיונית של צוותי החקירה. היות ומדובר בחקירה שבה יכולים לפגוע במשפחתו, בילדיו הקטינים ובאשתו, אני מבקש לא להתיר את פרסום שמו ואת שם משפחתו".

למרות הטענות, השופט אלעד פרסקי החליט לפרסם את שמו של שטיינהרטר והורה על הארכת מעצרו בשמונה ימים. "קיים חשד סביר למיוחס למשיב", קבע השופט. "מדובר במספר לא מועט של אירועים בעלי דפוס דומה. לנוכח החשד הסביר הרי שקיימת מסוכנות שנשקפת לאנשים ולכן קיימת עילת מעצר ולעניין זה מצטרפת העובדה כי נגד המשיב עומד כתב אישום בעבירת חמורות".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הוא ידע לעשות את מעלליו באופן שיתועד חוקית

  מסכּנוֹת . הוא ידע את העבודה. ורק עורך דין ממולח אולי יוכל למצוא סדקים בתיק הסבוך הזה.
  מסכנות וטיפשוֹת. כ"כ עצוּב. וזאת עפ"י מה שהנשים סיפרו ע"ג העיתון

  שני |
  הגב
 2. הזוי הזוי הזוי. להאמין שיש מאכרים בבית משפט?

  נשים אומללות. תצאו להלחם על כבודכן

  אני |
  הגב