החתונה אחרי התאונה: "החתן לא ידע"

בני משפחת רוטמן חזרו מהצפון מטיול משפחתי, כדי להספיק להגיע לחתונתו של אחיו של האב, דודו של הפעוט שנהרג. למרות האסון החתונה התקיימה כאשר החתן לא ידע על דבר התאונה

התאונה הקטלנית בכביש החוף שגדעה את חיו של מושי רוטמן בן ה-3 מבני ברק התרחשה שעות ספורות לפני חתונת אחי האב באולמי וגשל בבני ברק.

בני המשפחה חזרו מטיול משפחתי, כדי להספיק להגיע לחתונתו של אחיו של האב, דודו של הפעוט שנהרג. למרות האסון  החתונה התקיימה כאשר החתן לא ידע על דבר התאונה. קרובי משפחה שנכחו בחתונה תיארו לישראל היום כי , "סיפרו שהיתה תאונה ושיש פצועים, אבל לא אמרו בדיוק מה קרה כדי לא להרוס את השמחה. אפילו הופצה הודעה ברשתות החברתיות לבוא ולעשות שמח בחתונה."

"החתונה התקיימה כרגיל, רק באיחור", סיפר קרוב משפחה של החתן, ראובן רוטמן לוינט . "מאוחר יותר חלק מהחוגגים הלכו להלוויה". הגברים חילקו את זמנם בין הריקודים לבין הדאגה לבני המשפחה וההכנות להלוויה. אחיו של החתן נפצע קל בתאונה, ואילו פעוט נוסף נפצע באורח קל עד בינוני וכך גם אם המשפחה.

הסירה 2

אחד מחבריו של החתן שהגיע לשמח אותו, סיפר: "החתן התנהג כרגיל. ממה שנראה לי, החתונה התקיימה כרגיל וכך גם הריקודים. האווירה שמחה, רבים לא ידעו בכלל שקרה אסון. חתונה זה דבר של פעם בחיים ולא הייתה אפילו מחשבה לבטל אותה".

אורח נוסף שהגיע לאירוע סיפר: "כולם יודעים שהייתה תאונה ושהנכד נהרג. כולם יודעים אבל ממשיכים". הוא הוסיף כי "בחתונה היו קצת דמעות, קצת צער אצל המשפחה הקרובה שנשארה יותר מאופקת. אבל בגדול, מנסים לשמח אותם אפילו שיש הלוויה באחת בלילה, ישר אחרי החתונה. מאוד מוזר לעבור משמחה לעצב, אבל מה אפשר לעשות? אלו החיים. הם אנשים חזקים מאוד. לא מדברים על זה אבל רואים את האמא קצת בוכה".

קרובי המשפחה הוסיפו כי "האמא שנפצעה היא בת יחידה בין אחים בנים והילדים שלה הם משהו מיוחד. הילדים האלה הם כל עולמם של בני הזוג, וזה שנהרג היה כזה ילד יפה ומתוק, מלאך אמיתי. זה משבר נורא, רגע אחד הם בחופשה משפחתית ורגע אחד בהלוויה. זה הדבר הכי נורא שיכול להיות."

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.