צפו בחתונה שכזאת: החתן הוא עמי פופר הידוע – הכלה היא האם המתעללת

עמי פופר מי שהרג שבעה פלסטינים התחתן אמש (ראשון) עם האם המתעללת מפרשת אליאור חן.

כתב חדשות 10 אבישי בן חיים, מביא הצצה מהחתונה שהתקיימה בירושלים, בה השתתפו בני משפחה מועטים. מי שאחראי על  השידוך היו  זוג של אסירים היושבים איתם בכלא.

פופר הרג שבעה פלסטינים מרצועת עזה ופצע 11 בשעה שהמתינו לעבודה בצומת גן הוורדים בעיר מגוריו ראשון לציון. את הרצח ביצע באמצעות רובה גליל שגנב מאחיו החייל. בעקבות הרצח פרצו מהומות ביהודה שומרון ועזה, שבהן נהרגו מפגינים מאש צה"ל. פופר נעצר בו ביום ואמר תחילה שהמניע הוא חברתו שעזבה אותו, ושבביתה נעצר. אחר כך אמר שבגיל 13 הותקף באכזריות על ידי ערבי והוא ביקש לנקום כך. בית המשפט הרשיע אותו ברצח ודן אותו לשבעה מאסרי עולם מצטברים ועוד עשרים שנה חופפות.

במהלך מאסרו חזר בתשובה והתקרב לחוגי  מרן הרב חיים קנייבסקי. הוא נישא ביוני 1993 לתושבת קנדה, שרה גולדברג, ולזוג נולדו שלושה בנים. פופר השתתף בעתירה לבג"ץ של עשרה שנשפטו על מעשים על רקע לאומני ודרשו לשחררם על רקע שחרור אסירות פלסטיניות. העתירה נדחתה. ב-1997 יצא לראשונה לחופשה מהכלא. באותה שנה נדחה ערעורו על הרשעתו ועל חומרת העונש.

בפברואר 1999 קצב הנשיא עזר ויצמן את עונשו ל-40 שנה ולאור זאת הוא צפוי להשתחרר בנובמבר 2030 אם לא ינוכה שליש מתקופת מאסרו.  בחוגי הימין הקיצוני וכן במפלגת ש"ס‏ קראו לשחררו מהכלא יחד עם שאר האסירים היהודים שפעלו על רקע לאומני, במקביל לשחרור אסירים ערבים שפעלו על רקע דומה תמורת גלעד שליט.

ב-17 בינואר 2007 שיכל פופר את אשתו ואת בנו הצעיר, שמעון, בתאונת דרכים. התאונה אירעה בעת שפופר יצא לעקיפה בפס לבן, בעודו נוהג ללא רישיון בזמן חופשה מהכלא. פופר עצמו נפצע באופן בינוני וכן שני ילדיו האחרים, הוגש נגדו כתב אישום והוא נידון בעסקת טיעון ל-6 חודשי מאסר, בנוסף לעונשו הקיים.

האם המתעללת  מפרשת חן נשפטה לחמש שנים מאחורי הסורגים לאחר  שלא מנעה את ההתעללות בילדיה . האם  השתחררה ורוצה חזקה על שמונת ילדיה.

צפו בחתונה המוזרה באדיבות ערוץ 10:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.