החתן והכלה מדברים: "אנחנו אנשים מאמינים, לא כועסים" (וידאו)

כמה ימים אחרי האסון הנורא, מספרים בני הזוג על שאירע: "הדבר הזה נפל למטה וראינו את כולם על הרצפה. היינו בהלם". צפו

חתנות הדמים ביבנה: החתן והכלה מיכאל – מור וקרין לוי  תיארו בראיון בלעדי שהעניקו לחדשות 2 "הדבר הזה נפל למטה, אנשים היו על הרצפה": כך תיארו בני הזוג את רגעי האימה בחתונתם שאירעה השבוע באולמי "עדיה" ביבנה – במהלכו קרס גוף התאורה הענק ומחץ למוות את קרובת המשפחה של הכלה, אביבה חיון ז"ל.

(באדיבות רשת)

בריאיון מיוחד עם בני הזוג, הם מספרים איך הבינו שהיום המאושר בחייהם הפך ליום אסון."פתאום שמעתי בום, כאילו מלצר נפל לא עם מגש, אלא עם משטח של צלחות", סיפר החתן מיכאל-מור. "כשהדבר הזה נפל למטה ואתה רואה את כולם על הרצפה, שוכבים על הרצפה ככה, אז אתה בשוק ראשוני, אתה לא מבין מה קורה. אנשים מסתכלים ככה, אתה עוד לא מעכל, המוח לא מצליח לעכל בכלל שדבר כזה קורה".

 

"שמעתי צעקות, ממש צרחות שאני לא יכולה לתאר אותן בכלל", מתארת הכלה קרין. "רק ראיתי אנשים באטרף, רצים, רצים רצים. ראיתי את כל השנדלירים על השולחן, ממש נופלים, נשברים". עוד סיפרה הכלה על קרובת משפחתה שנהרגה באירוע: "היא הייתה אישה מדהימה, אישה שעזרה לי המון. היא תמיד דאגה לבעלה, לילדים, זה היה משהו מדהים".

 

"אנחנו אנשים מאמינים, אנחנו לא באים ממקום של לכעוס על אף אחד", סיכם החתן. "מי שיצטרך לתת את הדין על זה, ייתן את הדין על זה, אבל אנחנו לא באים ממקום של כעס".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.