לאחר שחתן צנח מהפלטה מנדי ג'רופי יוצא למלחמה: "לא אופיע בחתונות שמרימים את החתן"

לאחר שחתן  צנח מפלטת  השולחן – הזמר החסידי ר' מנדי ג'רופי קורא לחתנים שלא לעלות יותר  על פלטת השולחן.

 אמש (שלישי) במהלך חתונה שנערכה באוהל האירועים בכפר חב"ד הרימו הבחורים  את החתן העל פלטת השולחן.  לא חלפו אלא מספר רגעים החליק החתן וצנח  על הקרקע.

החתן זעק לעזרה נפצע בראשו הוא  ופונה לטיפול בבית-חולים, האמא התמוטטה מספר פעמים .

 ג'רופי, הוא קרוב משפחה סיפר על האירוע המצער. "השמחה הרקיעה שחקים ואז לפתע החתן נפל", תיאר ג'רופי בשיחה עם COL, הלב שלי נחמץ באותו רגע, היו 2 אופציות. הראשונה, להפסיק את השירה ולבדוק מה קורה עם קרוב המשפחה, אופצייה שנייה, להמשיך בשמחה הגדולה ולא לתת יד לפירוק החתונה. בחרתי באופצייה השניה. המשכתי לשיר כי חשבתי שהחתונה חייבת להימשך, כמובן שבלב כאב לי מאוד".

 ג'רופי קורא לחוגגים להפסיק להרים את החתנים על הפלטה. "הפסיקו להרים חתנים על פלטות משביתות השמחות. באותה מידה, אני קורא לחתנים לסרב כשמציעים להם לעלות על הפלטה. תחשבו על זה רקע, אפשר לוותר על זה, זו האופצייה היחידה לשמח חתן?", הוא שואל בכאב.

"במידה וחלילה החתן נופל, השמחה מושבתת והיום השמח ביותר של החתן הופך ליום עצוב, השקעה גדולה הולכת לטימיון. אפשר לעשות שמחה נהדרת, גם אם החתן לא יהיה בגובה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כנראה שאינכם מודעים לדברי אדמו"ר הזקן המפורשים בלקוטי תורה (שה"ש מח, ריש ע"ד): "ולכך נותנים כבוד לחתן וכלה ומגביהים ומנשאים אותם היינו בכדי להעלותן לבחינת סובב כל עלמין שהוא בחי' מקיף".

    צריכים להרים את החתן והכלה, זה מנהג ישראל שיסודו בהררי קודש, וח"ו לדבר נגד זה ולקרוא לזה מנהג "מגונה"!! יחד עם זאת – כמובן שיש להיזהר וכו'. ואולי לא צריך להרים כל כך גבוה, וכיו"ב.

    ששי |
    הגב