הטבח בטקסס: היורה יוצא חיל האוויר האמריקני

האירוע הוגדר על ידי התקשורת כ"טבח הקטלני ביותר בהיסטוריה של טקסס". לאחר חקירה במשטרה הודיעו כי היורה הוא כדווין פטריק קלי בן 26 מהעיר סן אנטוניו

לפחות 26 בני אדם נהרגו בטבח בכנסייה בעיירה סאת'רלנד ספרינגס שבטקסס. האירוע הוגדר על ידי התקשורת כ"טבח הקטלני ביותר בהיסטוריה של טקסס".
לאחר חקירה במשטרה הודיעו כי היורה הוא כדווין פטריק קלי בן 26 מהעיר סן אנטוניו. לא ברור לעת עתה המניעים שלו.

היורה כדווין פטריק קלי, הוא חייל משוחרר בן 26 יוצא חיל האוויר האמריקני שהוצב בבסיס במדינת ניו מקסיקו, ושירת במשך ארבע שנים בין השנים 2010-2014. הוא ננזף במשפט צבאי שהתקיים בשנת 2012 לאחר שתקף את אשתו ובנו..

החשוד הגיע לעיירה במדים שחורים ובאפוד מגן, והחל לירות לעבר הכנסייה. "אבא שלי ראה את היורה רץ אל תוך מבנה הכנסייה ולפתע שמע יריות וראה אנשים בורחים", סיפר דיויד פלורס ל-CNN. "האנשים היו מכוסים בדם וצעקו. הייתה המולה מכל עבר".

לאחר מרדף קצר, היורה אותר מת ברכבו. "לבי נשבר", תיאר ראש מחוז וילסון, אלברט גאמז ג'וניור. "זו קהילה קטנה ונחמדה, קיבלתי שיחה וסיפרו לי שהיו נפגעים רבים. אנחנו אף פעם לא יודעים איפה זה יכול לקרות וזה לא משנה היכן אתה נמצא, גם אם מדובר בקהילה קטנה ושלווה".

דנה פלטר סיפרה לתקשורת. "די מהר הגיעו ניידות ואמבולנסים, מה שיש כאן זה שתי תחנות דלק, כנסיה ודואר", שחזרה "זה מקום מאוד קטן, כולם מכירים זה את זה. לא הבנו אם יש עוד יורה, אני ובעלי ממש רעדנו. סגרנו את החנות וברחנו הביתה, הרגשנו שלא היה שום מקום בטוח".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.