הטבח במגדל: האב והבן שניצל בראיון משותף (וידאו)

כחודש לאחר הרצח המזעזע במגדל, ישראל עתיה, אביהם של נחמן ז"ל, ונתן שניצל מספרים בראיון מיוחד לערוץ 20 על התחושות, צפו { "קיבלנו פיקדון"}

כחודש לאחר הרצח המזעזע במגדל, ישראל עתיה, אביהם של נחמן ז"ל, ונתן ששרד את התופת מספרים בראיון מיוחד לערוץ 20 על התחושות, "ברוך השם, אחרי השבעה אנחנו מנסים לחזור לשגרה. עדיין אנשים באים לנחם אותנו. יש המון סיוע ועוטפים אותנו בחום ואהבה, בכל המישורים".

 

 

ישראל סיפר על ההתמודדות של ילדיו עם אובדן אחיהם: "הילדים ברוך השם חדורים אמונה, הם יודעים שהעולם הזה רק זמני, הם יודעים שהחזרנו את הפיקדון, הם יודעים שנחמן היה צדיק, הם יודעים שאפשר לדבר איתו והוא עדיין קיים רק שאנחנו לא מצליחים לראות אותו, אבל הוא שומע אותנו והוא איתנו. כבר התחילו לחלום עליו אז הוא למעשה די מוחשי. כרגע עוד הכל טרי בזיכרון וברוך השם, הילדים חזקים ונבונים. הקטנים לא כל כך מבינים אבל מי שבר הבנה מתמודד יפה".

על מצבו הרפואי של נתן הוא סיפר: "כשם שיצא בנס מהזירה ככה רואים את ההחלמה, גם פיזית וגם רוחנית".
"הילדים ברוך ה' חדורים אמונה, הם יודעים שהעולם הזה רק זמני, הם יודעים שהחזרנו את הפיקדון, הם יודעים שנחמן היה צדיק, הם יודעים שאפשר לדבר איתו והוא עדיין קיים רק שאנחנו לא מצליחים לראות אותו, אבל הוא שומע אותנו והוא איתנו.

"כבר התחילו לחלום עליו אז הוא למעשה דיי מוחשי. כרגע עוד הכל טרי בזיכרון וברוך ה' הילדים חזקים ונבונים. הקטנים לא כל כך מבינים אבל מי שבר הבנה מתמודד יפה", תיאר האב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.