הטענת? אשריך!

אלפים מהעולים להילולת הרשב"י במירון, השתמשו בשירות המיוחד שסיפקה חברת פלאפון, והטעינו את מכשיר הטלפון הנייד שלהם במתחם "הטענת? אשריך'"■ שלי ארדן, מנהלת שיווק מגזרים בפלאפון: "פלאפון באה לענות על צורך אמיתי של להיות בקשר בכל מקום ואפשרה לאלפים מבאי ההילולה להטעין את מכשירם במתחם נוח ומרווח, כך שיוכלו לשמור על קשר עם בני משפחותיהם".

חברת פלאפון פתחה במוצאי שבת מתחם חדשני בהילולת הרשב"י בהר מירון להטענת מכשירים ניידים לרווחת כל באי ההילולה. שלי ארדן, מנהלת שיווק מגזרים בפלאפון מוסרת כי במשך שני ימי ההילולה הגיעו למתחם של פלאפון אלפי אנשים שנעזרו בו להטעין את מכשיר הטלפון הנייד שברשותם. במתחם המרווח, שכלל כורסאות ישיבה נוחות, הציבה פלאפון מטענים המותאמים לכל סוגי המכשירים והם שימשו את לקוחות כל החברות. המשתמשים הרבים הודו לחברת פלאפון על היוזמה הברוכה שסייעה להם להמשיך לשמור על קשר עם הבית ועם יקיריהם שהגיעו למירון.

ארדן מסרה "הקמת המתחם באה לענות על צורך אמיתי של לקוחות הסלולר להיות בקשר בכל מקום, ואיפשרה לאלפים מבאי ההילולה לטעין את מכשירם במתחם נוח ומרווח, ולשמור על קשר עם בני משפחותיהם גם כשהם נמצאים הרחק מבתיהם. קיבלנו מחמאות מרבים מבאי המקום ששיבחו אותנו על היוזמה הברוכה".

"פלאפון גאה להיות החברה המובילה בהבנת הציבור החרדי והתאמת מוצריה לדרישות הייחודיות של המגזר. הפרויקט הנוכחי, כמו הפעילויות הקודמות שנקטה פלאפון למען הקהילות – מוכיח שוב את המחויבות של חברת פלאפון לצרכי המגזר החרדי", אמרה ארדן.

אין זו הפעם הראשונה שחברת פלאפון נוקטת ביוזמות ברוכות למען הקהילה והמשפחה החרדית. לאורך השנה האחרונה, יצאה פלאפון במספר יוזמות מקוריות למען הציבור החרדי, החל מהקמת סוכות בחול המועד סוכות לטובת הנופשים, מימון הצגות למשפחות ברוכות ילדים באמצעות ארגון החסד 'יד אליעזר' בחנוכה, ותרומת משלוחי מנות למשפחות נזקקות באמצעות ארגון החסד 'חסדי נעמי'.

צילום: אלירן אביטל
צילום: אלירן אביטל

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.