המשטרה: "האב שכח להוריד את בנו לגן"

מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האב שכח להוריד הבוקר את הבן בגן, כשהיה בדרכו ללימודים. אחותו הגדולה הגיעה בצהרים בכדי לאסוף את אחיה, ורק אז גילתה שהוא אינו בגן

ברכסים הוכו בהלם עם היוודע דבר פטירתו של הפעוט כבן השנתיים שהושאר על ידי אביו ברכב ללא אוויר. מחקירה ראשונית של המשטרה עולה כי האב שכח להוריד הבוקר את הבן בגן, כשהיה בדרכו ללימודים. אחותו הגדולה הגיעה בצהרים בכדי לאסוף את אחיה, ורק אז גילתה שהוא אינו בגן. הבת הודיעה לאב, שנזכר כי השאיר הילד בתוך האוטו , הוא ניגש לאוטו וגילה את בנו ללא רוח חיים. הפעוט שהה ברכב כ-5 שעות.

רחל, עדת ראייה סיפרה ל'וינט': "אחרי חצי שעה הוציאו אותו מכוסה בשמיכה. באותה שנייה קיבלתי מבזק שנקבע מוות. האימא, אישה צעירה, יצאה גמורה ומרוסקת, נגררת אחרי שכנה לאחר ששמו אותו באמבולנס. מדובר כנראה בזוג צעיר, נשרף הלב".

חובש רפואת חירום במד"א חיים אטיה: "כשהגעתי למקום האב כבר היה עם הפעוט בבית והוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בו פעולות

נפתלי רוטנברג מנהל סניפי איחוד הצלה כרמל מסר: "למרבה הצער נקבע מותו של פעוט כבן שנתיים שלפי דיווחי עוברי אורח שהה ברכב זמן ממושך. חשוב להפיק לקחים ממקרה מצער זה ולפקוח עין גם ברכבים חונים. כמו כן לא להשאיר ילדים ופעוטות ללא השגחה בכלי רכב אפילו לא לרגע".

המשטרה מסרה בתגובה: "לפני זמן קצר התקבל דיווח על פעוט אשר נמצא לבדו ברכב ביישוב רכסים. כוחות רפואה שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.