"מנצלים את הבנות כדי להקים מפלגה נגד הגזענות" (הקלטה)

מול הטענות לגזענות ואפליה במוסדות האשכנזים החרדים עלה לשידור יו"ר משמרת הקודש והחינוך מוטק'ה בלוי והדף את הטענות על גזענות, "הטענות הללו אינן נכונות, הסיפור הוצא מהקשרו, יש פה כל מיני גורמים שמנצלים את הבנות, רוצים לעשות הון פוליטי, הם רוצים להקים מפלגה "די לגזענות". האזינו לדברים

האם תושב רכסים שם קץ לחיו בגלל שבתו לא התקבלה לבית ספר אשכנזי? אם לשפוט לפי טענות מקרובי המשפחה, האב לקח לליבו את סירוב המוסד ברכסים שלא קיבל את בתו לכיתה א' דבר שהביא אותו לעשות מעשה.

האזינו לדברים

אחר הצהרים עלו אנשי תקשורת לדיון בנושא בתחנת 'רדיו ללא הפסקה' ושבו על הטענות לפיהן האב נפגע קשות מכך שבתו לא התקבלה ופעל מול משרד החינוך לסכל את רוע הגזירה, משסורב חש שנחרב עולמו.

מול הטענות לגזענות ואפליה במוסדות האשכנזים החרדים עלה לשידור יו"ר משמרת הקודש והחינוך מוטק'ה בלוי והדף את הטענות על גזענות, "הטענות הללו אינן נכונות, הסיפור הוצא מהקשרו, יש פה כל מיני גורמים שמנצלים את הבנות, רוצים לעשות הון פוליטי, הם רוצים להקים מפלגה "די לגזענות".

מנגד גורמים חרדים האשימו בשיחה לקוקר את אותם גורמים שמתסיסים ומנווטים את המערכה כנגד האפליה, בקבלת כספים מארגונים מפוקפקים "שמטרתם לנגח את הציבור החרדי".

כזכור, עם מציאת הגופה החלו מכרים וגורמים שונים להפנות אצבע מאשימה כלפי בית הספר המקומי שסירב לקבל את בתו של המנוח אל שורותיו. בראיונות לכלי התקשורת נאמר כי לאחר קבלת הסירוב האב היה נסער מאוד, סערה שהובילה לטרגדיה המחרידה.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.