הטרדות? האמהות החרדיות לא מתרגשות (וידאו)

הורים לתלמידים לא ממש מתרגשים. "נרשום את הילדים גם בשנה הבאה", אמרה אחת האימהות. "המורים האלה כבר לא עובדים כאן", אמרה אחרת. {"המורים לא עובדים פה"}

ראש בקיר: הורים לתלמידים במוסד החינוך התורני בתל אביב שבו, תקפו  מורים את  התלמידים, אינם מתרגשים מפרסום הפרשה וחושבים כי ישלחו את ילדיהם גם בשנה הבאה. "לא שמעתי על המעצר של המורים, כי לא גרנו כאן לתקופה ארוכה", סיפרה אחת האימהות לילדים במוסד החינוכי לחדשות 2 Online. "אין שום סיכוי שהם נעצרו כשהם עדיין עבדו כאן, מי שעבד פה כבר כמה שנים לא נמצא פה".

צפו בראיון באדיבות רשת

אם נוספת סיפרה כי היא לא שמעה על ההטרדות, "אני לא יודעת על מורים שהכו תלמידים, אם היה כזה דבר הייתי יודעת", הוסיפה האם. "אני מכירה מקרה בודד שהתרחש לפני חמש שנים. דברים כאלה יכולים לקרות בכל מקום, לכן אנחנו כהורים תמיד עם היד על הדופק ובודקים שהכל בסדר".

"אנחנו יחסית חדשים פה באזור, ומחכים לשמוע מה יהיו ההתפתחויות", סיפר אחד ההורים, "הבנתי שמדובר במורים שכבר לא עובדים במוסד. אני מכיר קצת את המקום ואת המורים וההתרשמות שלי היא שזה בסדר – אני מתכוון לרשום את הילדים לכאן גם בשנה הבאה", הוסיף.

אם נוספת סיפרה כי גם לה נאמר שכל המורים שנעצרו אינם עובדים יותר במוסד החינוך. "המקרים האלה היו לפני הרבה מאוד שנים, היום כבר אין להם זכר", הדגישה.

 המורים חשודים  בהטרדה והפעלת אלימות פיזית על תלמידים, בין היתר הכאה באמצעות סרגלים ומתן סטירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.