הטרנדים הנחשבים ביותר לחיפוי קירות חוץ

חיפוי קירות חוץ הפך לאמנות של ממש, מה הסגנון שהכי שווה לבחור?

רבות נאמר לנו לא לשפוט ספר לפי הכריכה שלו אך במקרה של חיפוי קירות זוהי בדיוק המטרה. הרי הרושם הראשוני שאנו מקבלים מכל מבנה ארכיטקטורי נוצר הרבה לפני שאנו נכנסים אליו. בחירת חיפוי קירות חוץ איכותי, מחומרים עמידים ומעוצבים יכולים לשנות את חווית השהייה בתוך הבניין ומחוצה לו.  זוהי הסיבה לפריחה בטרנדים חדשים לחיפוי קירות חוץ, אז מה הכי פופולרי?

חיפוי דמוי אבן-  זוהי שיטה קלה ומהירה לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים בחומר דמוי אבן. היתרונות של השיטה זו בולטים היות והחומר שאיתו עובדים קל לשימוש, ידידותי לסביבה, משמש לבידוד ועמיד מפני כל נזקי מזג האוויר. את המראה החיצוני של האבנים ניתן להתאים אישית, ניתן לבחור את הגוון, הטקסטורה וגודל האבן.  החומר עמיד באש. היחודיות של שיטה זו היא בשימוש בחומר חדש וקל לעבודה ליצירת חיפוי איכותי. אם אתם רוצים ליצור מראה קלאסי וכפרי זוהי שיטת החיפוי המתאימה והמומלצת לכם.

חיפוי בטון- במקרה זה משתמשים בלוחות בטון דחוסים אשר יוצרים מראה תעשייתי אורבני. זוהי שיטה בה מכסים קירות קיימים בלוחות בטון חלקים אשר עברו עיצוב מותאם אישית, ניתן לבחור צורות שונות לחיפוי והן צבע ומרקם. כידוע החומר עמיד ביותר ועשוי מחומרים טביעיים (חול, מלט ואגרגטים שונים). נוסף על כך החומר עמיד בפני קרינת השמש וכל נזקי מזג האוויר. שיטת הבטון הפכה לטרנדית במיוחד בגלל שימוש בחומר ליצירת מראה עירוני וחד אשר מפנה מקום לבנייה בצורות מיוחדות ומינימליסטיות אשר משתלבות באופן טבעי עם סגנון ההי טק הפופולרי.

חיפוי זכוכית- זוהי שיטה פופולרית בה משתמשים במסך זכוכית היוצר מראה אחיד, מאפשר כניסת אור ונותן את האפשרות להביט החוצה מתוך הבניין אך עדיין לשמור על הפרטיות של השוהים בו. היתרונות הבולטים של חיפוי זכוכית הם יצירת בידוד, עמידות בפני כל נזקי מזג האוויר והקניית מראה עירוני ומתוחכם לבניין עצמו. זוהי שיטה אשר יותר פופולרית בבנייני משרדים אך רלוונטית גם לבנייה פרטית בה משלבים את לוחות הזכוכית בתוך הקירות החיצוניים של הבית.

חיפוי מחומרים משולבים- דרך חדשנית עבור חיפוי קירות חוץ היא בעזרת שילוב של חומרים שונים ליצירת מראה מגוון, מעוצב וייחודי. במקרה זה ניתן לשלב כל אחד מהחומרים הפופולרים עם השני וליצור חיפוי אשר משלב את כל היתרונות של החמורים השונים יחד.  גם במקרה זה ניתן לשלב צבעים שונים עם טקסטורות ועיצוב צורני. זוהי ממש אמנות החיפוי בה ניתן ליצור מראה ייחודי לכל מבנה וליצור רושם ראשוני מרהיב בעזרת זכוכית, בטון, אבן ועץ, הגבולות בשיטה זו נתונים ליד הדימיון של המעצב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.