הטרנד החדש: תחפושת אלאור אזריה (וידאו)

בדיוק שנה לאירוע שהסעיר את המדינה, השנה יותר ויותר ילדים יתחפשו לדמותו של החייל היורה מחברון, אלאור אזריה. צפו { ילדי אזריה}

בדיוק שנה לאירוע שהסעיר את המדינה, השנה יותר ויותר ילדים יתחפשו לדמותו של החייל היורה מחברון, אלאור אזריה.

"אני לא אומרת שהוא עשה את הדבר הנכון, אבל בעיני הוא גיבור",  מסבירה לונה דיין שתופרת תחפושת לנכדה בכתבה ששודרה בחדשות 2. "הוא לקח את היוזמה. המפקדים לא היו בשטח, השטח לא נוהל כמו שצריך והוא תפס פיקוד". לדבריה, "אנחנו שומרים על הבנים שלנו שלא יפקירו אותם בשטח. אלאור בעיני הוא גיבור, ככה אני חושבת".

 

"זה הצד השני שתמיד מגיל קטן, מגיל אפס, מחנכים את הילדים לאלימות", מציינת לונה. "זה לא אצלנו – אנחנו מגדלים אותם להיות אזרחים טובים"

. לונה לא לבד,  ישראלים  רבים הודיעו כי הם מתכוונים לחפש את ילדיהם לאזריה, ויש אף  ילדים  שדרשו מהוריהם  להתחפש לאלאור, כזה הוא  רניאל חנג'ר מג'וליס שאומר לחדשות 2. "אני אוהב אותו, אני גאה במה שהוא עשה לעם שלנו", הוא מסביר. "הוא הציל אותם ממחבל".

רן כרמי בוזגלו, המלווה את משפחת אזריה, יוזם תחרות תחפושות  למתחפשים המצטיינים  לאלאור, הוא מבטיח פרסים כמו  חופשה בצימר, גיטרה וכרטיסים לסופרלנד ולספארי. "אני קורא להתחפש לאלאור כהצהרה, אפילו התרסה", הוא מסביר "אלאור אזריה הוא לוחם שנשלח להגן עלינו, ואני גאה לראות ילדים מתחפשים אליו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.