הידיעות החמות של השבוע • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי: של אתר קוקר: מי הח"כ שעוצר טרמפיסטים ? פינת השמחות, החזן שהתארס, והשידוך של צלם האדמורי"ם.{ ברנז'ה}

 

שבוע שטוף השמש הוציא את בקליינע מהמקלדת לטובת הנחלים הגועשים והמפלים השוצפים –  אם או בלי קשר, שבוע של שמחות פקד את הברנז'ה החרדית – ואנו כאן בכדי לאחל מזל טוב.

בקליינע התלבט והתחבט אם להצפין. וזאת לאור כמות ההנפצות על מצבו בריאותו של מרן הרב שטיינמן שהפיצו גורמים זדונים ברשתות החברתיות, לבסוף בקליינע העתיר בקפיטל תהילים הצטייד בקילו בצל, ועלה לצפון עם מחשב נייד שהושבת בלגימת כוס קפה, רק בחסדי שמיים וסיר אורז – למחשב שלום.

נפתח בברכת מזל טוב חמה ולבבית לצלם החרדי שוקי לרר, לרגל שמחת אירוסי בנו הצלם נפתלי לרר עב״ג הכלה לבית משפ' שולמן מפ"ת. בקליינע שמכיר את אב הכלה שהתגורר בשעתו בברכפלד מאחל מזל טוב גם לר' מיכי שולמן לרגל השמחה.

 

נמשיך עם ברכת מזל טוב לבבית לחזן הוותיק מברכפלד צודיק גרינוולד לרגל אירוסיו עם אתי פלסקר. השדכנים מאחורי הקלעים היו בערלה ומרגלית יעקובוביץ הזק"אים.

ברכת מזל טוב משוגרת לעורך 'בקהילה' שלמה קוק לרגל הולדת הבת.

מי ישלם ת'דירה, רק תגידו מזל טוב ליעקב ריבלין לרגל אירוסי בתו עם הבחור ישראל אברהם יזרלביץ.

ואילו עמיתו עו״ד אבי בלום הצטרף כשותף בכיר למשרד עורכי דין ״כבירי-נבו-קידר-בלום". בלום זכה לערימת זרי פרחים ששוגרו לעברו מצד אנשי ברנז'ה רבים.

בשעות אלו חוגג חבר הכנסת אורן חזן את נישואו באולמי 'דוריה' בנתיבות, חברי כנסת רבנים, ואישי ציבור באו לחגוג עם הח"כ הססגוני של הכנסת. בהם, הרב גלויברמן, הרב איפרגן וחבר הכנסת משה גפני שהתכבד בברכה במעמד החופה.

ומכאן לנעשה בספרא, השבוע ביציאה משכונת נוה יעקב, טרמפיסטים מנסים לעצור טרמפ, ומי עוצר? ח"כ מיכאל מלכיאלי אשר מעלה לרכבו כמה נוסעים. שאפו. ח"כ עממי.

 

בקליינע מאחל איחולי החלמה לחבר מועצת העיר ירושלים ישראל קלרמן שלאחרונה מאבד את קולו ונצרך לכוס תה.

 

בעוד חיים כהן מתכוון לנחות בספרא, חבר מועצת העיר אברהם בצלאל  נצפה עורך קניות ברמי לוי…

עוד בספרא, רב הסלבס הגיע לביקור בלשכת מחזיק תיק חינוך חרדי סגר"ע צביקה כהן.

חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי הגיע השבוע לביקור בכיכר ספרא בכדי לטפל בתיקים שהתחיל לטפל עוד בזמן היותו חבר מועצת העיר ירושלים. מלכיאלי נכנס לבקר את יו"ר הסיעה שלו לשעבר סגר"ע הרב צביקה כהן לאחר חיבוקים ישבו השנים ושוחחו במשך דקות ארוכות.

לאחר שהשר הטרי  איוב קרא ביקר בארגון 'אור לאה' ואף דאג לברך שם את הרב שטיינמן בבריאות, קפץ השר לארוחה קטנה בהדר גאולה. מעניין אם הוא שחט שם כבשים….

בעיר ביתר עילית נצפה ראש מוסדות 'כאייל תערוג' הגר"א עמרמי, אשר הגיע לקבוע מזוזה בסניף החדש של רשת המרכולים ' ברכת השם' שנפתח בעיר בבעלות איש העסקים אבי ניסים.

לרגל פרשת שירה, הרב יאשיהו פינטו הגיע לעיר לאילת לביקור רוחני בעיר הים האדום, שם השתתף בטקס קריאת שירת הים שהתקיימה ביאכטה ליד ים סוף.

ברביעי האחרון, נצפו כוכבי הזמר החסידי אלי הרצליך ונמואל באולמי "היכל שלמה" בפתח-תקווה. כשסביבם צוות צילום נרחב של במאים, מפיקים, וצלמי כתף ורחף. הסיבה: ספיישל חגיגי ושמח, במסגרתו ביצע הרצליך את מיטב להיטיו, וכמובן את הלהיט החדש "קשר של קיימא". כשאחריו עלה נמואל וביצע מחרוזת ממיטב שירי וניגוני חב"ד, ואת להיטו החדש "אלוקי". את השניים ליוו דביר כהן ותזמורתו.

 

על החלק המזרחי הופקד כוכב הזמר המזרחי-חסידי אליקם בוטה שביצע את מיטב להיטיו, לצד שלל להיטים מוכרים בגרסאות מיוחדות, בליווי ישי דנוך ולהקתו. ואת התוצאה יוכלו צופי ערוץ "הידברות" לראות על המרקע, כבר בחג הפורים הקרוב.

 

* השבוע באחד מהאירועים בהם תקלט שדר רדיו "קול ברמה" עמירם בן לולו, הופתעוהאורחים לגלות את הזמר ושופט "הכוכב הבא" ["ערוץ 2"] אסף אמדורסקי שבסיום חלקו של בן לולו עלה להופיע.

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com