הידיעות החמות שעשו את השבוע • בקליינע

השבוע במדור הפפארצי של אתר 'קוקר': מה לחש הראיס של ביתר? הצעת הנישואין של היועץ החרדי, עוגת ההפתעה לשוואקי , ועוד. { ברנז'ה}

דקות לאחר הפרסום בבקליינע על מצעד הנחקרים, החלו לזרום לבקליינע עוד ועוד שמות של עיתונאים שנשלחו אחר כבוד למעצרי בית. הפרשה עצמה מביכה ומלמדת על השחתת המידות (כתוצאה מכוח וכסף) של מספר עסקנים ועיתונאים בברנז'ה. יודעי דבר ששמעו  וראו מעדיפים בשלב זה שלא להרחיב בשל צו איסור פרסום, כשתיחשף הפרשה היא תגרום לטלטלה גדולה.

כפי שכבר נחשף בבקליינע, השבוע הודיעו במערכת 'המודיע' ליעקב ריינץ על השהייתו בשל חשיפת הפרשה המביכה  שנחשפה בערוץ 2.  כפי שכבר הבחנתם כלי התקשורת החרדים העדיפו לשמור על זכות השתיקה

בבר מצוה לבנו של האסטרטג אברימי קרויזר. "בקליינע" הצליח לשמוע את הראיס של ביתר שואל את הלשעבר של בקהילה וההווה של הקמפוס בגן יבנה: "נו אברום דויב, אתה בא השנה לאומן?" את תשובתו של גרינבוים לא הספיק "בקליינע" לשמוע.

 

מו"ל עיתון משפחה אלי פלאי, חגג בסופ"ש יום הולדת. לאור כך, החליטו משפחתו לפנק לפנק ונסעו כולם יחד לסופ"ש משפחתי למרגלות החרמון.

 

מזל טוב לאיש היח"צ ארי גלהר לרגל אירוסיו עם גולדי רוט. הצעת הנישואין נערכה על גג ישיבת אש התורה. זה בהחלט היה השבוע של גלהר כאשר קודם להצעת הנישואין  המושקעת הוא מונה למנהל שיווק ב'קו עיתונות',  גלהר משמש בכובעו הנוסף כיועץ לשר בנט.

 

 

 

תגידו מזל טוב לזמר החסידי יידל ורדיגר לרגל אירוסי בתו בשעה טובה.

 

חברי מועצת העיר ירושלים משה ליאון ויעקב הלפרין הגיעו השבוע למעוז קהילת שובו בנים ברחוב החומה השלישית בירושלים וערכו סיור.

 

בקליינע כמובן השיג תיעוד.

 

איש העסקים יענקי דרעי, דב הלר, ורב הסלבס מרדכי חסידים, סגרו שולחן  במסעדה אי שם במרכז הארץ .

 

עורך 'בקהילה' שלמה קוק היה אורח הכבוד של חסידות סטאמר בבורו פארק, העורך הטרי פינק את החסידות בטור מלבב ונוטף כיסופין – מה שמצדיק בדיעבד את הכרטיס הלוך- חזור.

הכתבים לענייני חרדים יהודה שלזינגר, יקי אדמקר , ישי כהן,  ויאיר שרקי, נפגשו שוב בדיון שנערך בבית המשפט העליון  בירושלים על העגונה מצפת.

 

יו"ר ארגון להב"ה בנצי  גופשטיין לקח פסק זמן מהמצוד היומי אחר בני נכר שרודפים אחר בנות ישראל, ופתח שולחן במסעדת 'הצלחת' בגבעת שאול.

 

ערב הצום, עורך החדשות של רדיו 'קול חי' אשר גרייבר יצא עם חברים לחגוג את המינוי  הטרי  ב'מנפיס' בצומת שילת. בקליינע תיעד.

 

עסקן העדה החרדית ר' גבריאל שישא נצפה השבוע בשטיבל של חסידות ירוסלב, במודיעין עילית,  שישא לא היה לבד, הוא הגיע  יחד עם קבוצת חסידים. "שישא מה אתה עושה בעיר האברכים"?, שאלנו.  " עצרנו לתפילת מנחה".

 

עמותת 'הקו המאחד'  השבוע אירחה את ראש הממשלה יחד עם כוכב הזמר החסידי ישי לפידות, ידידו של רוה"מ.  בתום המופע, לפידות  פנה לראש הממשלה והתבדח איתו על אגדות נוני. חיים טויטו תיעד.

 

 

מזל טוב ליעקב שוואקי ליום הולדתו ה-40. חדי העין  שבינכם יקלטו את עטיפת האלבום החדש על עוגת ההפתעה..

 

אהבתם? עשו לנו לייק!.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? מה עושה באמת הכתב של.. ? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.