הידרדרות: קריספל הוציא מקל ואיים על הפעיל

האם סגן ראש עיריית אלעד צוריאל קריספל תקף או הותקף? בתיעוד מהלילה הוא נראה שולף מקל. קריספל ל'אקטואליק': "תקפו אותי רעולי פנים"

בעוד עדיין מתנהל הבוקר בבג"ץ הדיון האם לאשר לפינדרוס להתמודד או לפסול אותו, מסתבר שהרוחות באלעד סוערות מתמיד.הלילה אירע באלעד מקרה אלימות, ובתיעוד שהופץ הלילה נראה סגן ראש העיר אלעד צוריאל קריספל מוציא מקל מהבגז' ברכבו, וקורא לפעיל שעומד בסמוך: "בוא לפה, נראה אותך גבר".

צפו בוידאו:

לטענת קריספל, הוא הותקף על ידי פעילי פרוש. בראיון ל'אקטואליק' אומר קריספל הבוקר: "הגעתי לבקר את הבת שלי שגרה באלעד. פתאום זיהו אותו כ-15 רעולי פנים שהיו שם באזור, החלו להכות ברכב ולתלוש את המודעות שהיו  על הרכב".

לדבריו, "אני כבר פחדתי. יצאתי מהאוטו והוצאתי מקל שהיה לי ברכב בכדי להבריח אותם".

לשאלתנו, למה בכלל יש לו מקל ברכב, אמר קריספל: "מאז שהחלה אינתיפאדת הסכינים ,אני מחזיק מקל, ככה שאני ירגיש יותר בטוח באוטו, וזה לא קשור לבחירות".

לטענתו ידוע לו על כמה עצורים בתקרית.

מנגד, פעילים למען פרוש טוענים כי קריספל יצא אליהם עם מקל בעת שהם תלו מודעות. אחד הפעילים ל'אקטואליק': "מה הוא מסתובב בשעה כזאת באזור שלנו? הוא מחפש אחרי כל מי שתולה מודעות", אמר בכעס.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ילד מגודל. כמו כל הילדים שמחפשים אקשן.

  איך שס לא משתיקה אותו? קריספל כבר ביזה פעם את שס מה הם מוצאים בו? הוא הפריח את אלעד? הוא פיתח דברים באלעד? דאג לספרדים באלעד?

  אני |
  הגב
 2. מה ציפיתם

  משפחה שכזו האח מנתניה נואף "עובדה" האח השני אלים "עובדה"

  אחד שיודע |
  הגב