היהודיות באות

להקת היהודיות במופע חדשני ויוצא דופן לכבוד חנוכה:

במופע יהודי חדשני, בסטנדרטים שעוד לא ראיתם, שיתקיים בחנוכה, תופענה להקת היהודיות, שמורכבת מזמרות ידועות שחזרו בתשובה.
זאת הופעת הבכורה של להקת היהודיות והיא תתקיים באלעד ובקדימה. בחסות עיריית אלעד, היא תעלה בנר ראשון של חנוכה באולם הספורט של אלעד, ובנר שמיני של חנוכה במתנ"ס קדימה-צורן.

להקת היהודיות, תשמענה מוסיקה מודרנית, אך עם מילים 'יהודיות' בכדי שנשים חרדיות שאוהבות מוסיקה כזו, לא תאלצנה לשמוע אותה בעולם החילוני.

הלהקה מורכבת מדלית אייזנר, שהופיעה על במות עם טובי התקליטנים בעולם, ונבחרה ברשימת עשרת התקליטנים הטובים ביותר חזרה בתשובה וכיום נכנסה לז'אנר החרדי שם היא מפיחה רוח חיים חדשנית. הפקה החדשנית זו בניצוחה של אייזנר, היא לאחר 4 שנים של מעורבות בקהל הנשים הדתי, ומתוך הבנה של המחסור בהרקדות מקצועיות ורצון עז של הנשים להשתתף בהן. אייזנר מקווה "שתוכל לגרום לנשות הקהילה לצאת עם הרבה כוח לעבודת השם. למשימה זו נפתח הרכב מיוחד שנקרא "היהודיות" ולצרכיו נרתמו צוות נשות מקצוע, כדי לתת חוויה מרעננת ומוסיקלית.

הנשים הנוספות שבצוות, הן: דבורה הראל, המוכרת כזמרת כשרונית ביותר. היא עבדה עם אומנים ואנשי מוסיקה מהשורה ראשונה.

אורית זכריה, אחת מהזמרות המנוסות והטובות, שעבדה כזמרת בלהקת ההפקות והחתונות הגדולה ביותר- "להקת השחקים".

ליזי חזן, אומנית השירה, שהיא מביאה את הצד המזרחי של המופע, ומגיל קטן הופיעה עם להקות.

מאיה מיליה ואטורי, מתופפת וזמרת של מוזיקת עולם, עבדה באוסטרליה ושם הפיקה אלבום עם ילדי המקום, ניגנה בניו זילנד ובהודו והשקיעה המון בלימוד מוזיקת עולם.

מנחת הערב וסטנד אפ, הסופרת והעיתונאית שרה פכטר- שיחד עם עיסוקה כעיתונאית וסופרת היא גם אימא ל-11 ילדים. פכטר הוציאה כבר 12 ספרים, היא מרצה בענייני הורות, קריירה, ספרות ותקשורת.

כאמור הופעת הבכורה של הלהקה תהיה בחסות עיריית אלעד בנר ראשון של חנוכה באולם הספורט של אלעד. ובנר שמיני של חנוכה במתנ"ס קדימה-צורן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.