היהודים חוששים מגל אנטישמיות: "נלחם עד שטראמפ יודח מתפקידו"

בעקבות חילול בית העלמין היהודי במיזורי, אנשי הקהילה היהודית מזועזעים בעקבות האירועים האחרונים וחלקם מבטיחים להלחם בנשיא טרמאפ שלא עושה די למגר את האנטישמיות.

בעקבות חילול בית העלמין היהודי במיזורי, אנשי הקהילה היהודית מזועזעים בעקבות האירועים האחרונים וחלקם מבטיחים להלחם בנשיא טרמאפ שלא עושה די למגר את האנטישמיות. "הלב שלי נשבר", מספרת לחדשות 10 ג'ודי, שקרוביה נטמנו בבית הקברות. "יש לנו נשיא מנותק ואני אלחם עד שהוא יודח מתפקידו", היא מוסיפה.

"מדובר בסיוט, זה העידן של טראמפ", האשים סטנלי בראיון לחדשות 10.סטנלי  שהגיע לבדוק את מצבן של המצבות של קרוביו לא מתכוון לשתוק יותר.

בריאיון לרשת NBC האמריקנית אמר טראמפ כי "האנטישמיות היא דבר נורא, היא חייבת להיפסק והיא תיפסק". הדברים מגיעים על רקע חששות הולכים וגוברים בקרב יהודי המדינה מהתופעה שהולכת ומחריפה בחלקים שונים בארה"ב.

 

"אנחנו עובדים עם שלטונות החוק המקומיים בשביל לקבוע מי אחראי לפשע הזה ומה היה המניע לכך", מסבירה אניטה פייגנבאום, מנהלת בית העלמין.

דובר הבית הלב שון ספייסר גינה בתדרוך הבית הלבן  את האנטישמיות  ואמר כי "הנשיא יעשה מה שהוא אמר מאז בחירתו, לאחד את המדינה. נראה שלא משנה כמה פעמים הוא מדבר על זה זה לא מספיק. היום הוא גינה את האנטישמיות בחריפות, הוא היה מאוד ברור שהוא רוצה לאחד את המדינה. הוא ימשיך להילחם בגזענות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.