"ניסתי לעזור למחבל – בנס לא חיסל אותי" (וידאו)

מיכל פרומן שנפצעה בפיגוע בחנות הבגדים מתארת את רגעי האימה. "היה כאן נס גדול, אני עוד לא קולטת את זה", אמרה פרומן, בת 30, הנמצאת בחודש הרביעי להיריונה. "תודה גדולה לקדוש ברוך הוא". { הפצועה משחזרת}

יום לאחר הפיגוע בתקוע, משחזרת היום (שלישי) מיכל פרומן את הביקור בחנות הבגדים שהפך ברגע אחד לסרט אימה שבו כמעט ומצאה את מותה. "היה כאן נס גדול, אני עוד לא קולטת את זה", אמרה פרומן, בת 30, הנמצאת בחודש הרביעי להיריונה. "תודה גדולה לקדוש ברוך הוא".

 

"הלכתי לאזור התעשייה ביישוב שלי, יש שם חנות יד שנייה, באתי לקנות משהו קטן לילדה וללכת", סיפרה פרומן, "ואז המוכרת אמרה לי 'אם תשבי ותעזרי לנו למיין 10 דקות אני בטוחה שתמצאי בדיוק את מה שאת מחפשת'. אמרתי לעצמי 'יאללה, נעשה משהו טוב בעולם'".

 

"נכנסתי פנימה, התחלתי למיין, ואז הגיע בחור והתחיל למלמל", היא מספרת. "הוא ניסה לדבר בעברית ולא הלך לו, היה לו מבטא ערבי כבד, לכן הוא דיבר בלחש. הוא ניסה לעבוד עלינו כאילו הוא בא לקנות, אבל הוא היה מאוד חסר ביטחון".

 

 

"המוכרת שחשדה בו אמרה לו 'תלך מכאן, תצא מכאן', הוא הסתובב ללכת ואז ראיתי שיש לו משהו ביד", טענה הפצועה. "לא רציתי להאמין שזו סכין, למרות שזה נראה שפיצי. הוא נראה מבולבל ואבוד, ואז הוא חזר פנימה ושוב התחיל לדבר ולמלמל".

 

ברגעים האלו,  המוכרת החלה להדוף אותו בצעקות, ודווקא פרומן שחששה שמדובר באדם תמים שינהג באלימות רק מתוך עצבים, התקרבה אליו בניסיון לעזור לו. "ואז הוא ניגש אליי יותר חדור מטרה, הפסיק עם ההצגות, עשה שני צעדים מהירים כלפיי ובא לתקוף".

 

"נפלתי על הרצפה והוא בא מעליי, דקר אותי בכתף ימין", שחזרה. "הבנות יצאו וצרחו בחוץ, זה מה שגרם לו להפסיק לדקור ולברוח, והוא יצא מהחנות. אני הייתי שרועה, אבל לא הרגשתי כאב. אחר כך הרגשתי שמשהו חדר יותר מדי, אז רצתי החוצה, אמרתי 'בואו מהר לחסום לי את הדם', היה בלבול ובלגאן, אבל המוכרת ועוד מישהו היו איתי ועצרו לי את הדם. תודה לאל, הוא יכול היה לחסל אותי אם היה ממשיך לדקור אותי".

צפו בדברים באדיבות רשת

1

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.