היה צפוי: ח"כ ליפמן מצטרף לגל ההסתה נגד הציבור החרדי – פנה לשר הפנים בקריאה לבחירות חוזרות בבית שמש

ח"כ דב ליפמן (יש עתיד), תושב העיר בית שמש, פנה הבוקר במכתב לשר הפנים גדעון סער בו קרא לו להכריז על בחירות חוזרות בעיר בית שמש, וזאת שעל פי טענתו נמצאו אין ספור ראיות של מרמה ושחיתות במהלך יום הבחירות.

להלן עיקרי המכתב: "אדוני השר, אני קורא לך להכריז על בחירות חוזרות בעיר בית שמש. כתושב העיר, אני יכול להעיד שאם לא תנקוט בצעד הזה, אמון רוב הציבור בתהליך הדמוקרטי יילך וידרדר. כבר כיום רבים מידי אינם מצביעים כתוצאה מכך.

"בנוסף, הכרזה על בחירות חוזרות תשמש כהרתעה לעתיד שאין להתעסק עם ההליך הדמוקרטי. אני מודה, בחירות חוזרות מהוות צעד חריג, אבל מעשי מרמה ושחיתות חריגים, דורשים צעדים חריגים אף יותר. אין לי ספק שמהלך אמיץ של בחירות חוזרות יחזיר את אמון התושבים להליך הדמוקרטי ולקבלת המועמד המנצח באשר הוא."

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברור כחמה: שכל המתח בבית שמש בקריאה לבחירות חוזרות, ואברך חרדי שנפצע קשה מנפילה מסולם בבית שמש, ופטירתו הפתאומית של הדיין בבני ברק, ובאותו בניין נפטרה היום שכנה נוספת ר"ל. משום המחלוקת מהעסקנים מבני ברק כנגד אלו מירושלם-ששותקים, השם ישמרינו. כנסו להסבר…יפה ונכון…..

  הרי כולנו מרגישים ומודים, שהמחלוקת של העסקנים-של-הרבנים בכלל לא לשם שמים!!! כבר גועל נפש!!! השתגעתם? נמאס לנו מהעסקנים האלו, הכופים את הרבנים לעשות שטויות כאלו, בושה וחרפה ליהדות עם אלו מנהיגיה, כל הקמפיין המסריח, מתחיל מלמעלה מהראש.

  התרגדיה הזאת מזכיר לי משהו, מזכיר לי את תקופת סטאלין ברוסיה האדומה!! גם תגידו לי כל החכמים ונבונים, איפה היה כל האש והמרץ הזה והכסף כשנלחמו הגדולים באייפונים, באנטרנט, בחוסר הצניעות ב"שאל" וכד’? הרי באו מים עד נפש. למעשה אין לנו ברירה חוץ מ"לא" להשתתף בבחירות, שכל מטרתה לבזות תלמיד חכם א' רק משום שהוא לא מבני ברק, עיר התירות והמחלוקת.

  אני פשוט יושב ומשתומם, למה כולנו רואים שרק צד אחד מהאנשים מעיר התיירה, משמיצים, והורסים היהדות החרידית, ומלשינים, ומדברים לשון הרע, ומגינים, ומוציאים שם רע, וכו', והצד השני מירושלם שותקים כמו צדקים, ומקבלים הכל באהבה גמורה כמו "ערליכע אידון", הגמ' אומרת עליהם נאמר הכתוב "כצאת השמש בגבורתו וגו'" ושותק פיו בשעת מריבה, ובפרט הכא שהמחלוקת מוכח שאינו לשם שמים, כל הריב אך ורק לשם כבוד של: העסקנים-המנהגים-את-הרבנים.

  ולמעשה יש הרבה צרות צרורות בבית שמש (בית שימוש) משום שלא נותנים כבוד לנשי הצנועות הלובשות "שאל" כמנהג ירושלם מדורי דורות, רק מבזים אותם ברבים, מגיע לתושבי בית שמש כל הצרות לכפרה על התנגדות לצניעות הנכונה ע"פ הרמב"ם והשולחן ערוך. ונקוה שכל תושבי בית שמש ישובו לשם ית' ויתלבשו בצניעות הנכונה, כרצון הקב"ה, אז לא יהי' שם כל הגזירות מן השמים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב