"היודו-נאצים חוגגים את מותו של שריד"

איש התקשורת הפרובוקטיבי בעקבות מותו של שריד: "שאלוקים היה לוקח את גל, מגל וחזן במקומו". שרון גל: "עבר את הגבול" {זהבי מסית}

איש התקשורת הפרובוקטיבי, נתן זהבי, הגיב בהשתלחות חסרת רסן לידיעה על מותו של יוסי שריד. מיד עם היוודע דבר מותו של שריד כתב זהבי בעמוד הפייסבוק שלו: "הייתי נותן להוא למעלה שלושה תמורת אחד. היה לוקח את שרון גל, יינון מגל, ואורן חזן ומשאיר לנו את יוסי לעוד כמה שנים".

ואם לא די בכך, הוסיף זהבי שמן רעיל במיוחד למדורת השנאה וההסתה כשכתב במוצ"ש: "היודונאצים חוגגים מאתמול בערב. לו יכלו היו שותים את דמו למרות שזה חנוכה ולא פסח".

ח"כ לשעבר שרון גל לא נותר חייב וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "תארו לכם, חלילה, איש ימין כותב כך על אנשי שמאל אחרי רצח גנדי ז״ל או לכתו של רפול ז״ל. תחשבו על זה רגע. כמה חוצפה, גועל ורוע יש בחלקים במחנה הזה – והכול עובר בשקט.

אני בדרך כלל לא מתייחס לטקסטים מהסוג הטמא הזה, אבל הפעם חשוב לשתף, כי נתן זהבי (שוב) עבר את הגבול".

IMG_1796

IMG_1797

כזכור, במהלך ליל שבת הלך לעולמו השר לשעבר והעיתונאי יוסי שריד.

 

שריד היה פוליטיקאי, עיתונאי, פובליציסט, סופר ומשורר ישראלי. היה חבר הכנסת בתשע כנסות מטעם מפלגת העבודה, רצ ומרצ, ושר בשלוש ממשלות. בין השאר שימש כשר החינוך למשך שנה (1999–2000) וכראש האופוזיציה (2001–2003). במסגרת פעילותו הפוליטית עסק רבות בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני ופעל במאבקו כנגד כפייה דתית

בניגוד להבטחתו  'read my lips – מרצ לא תשב עם ש"ס',  נכנס לקואליציה עם ש"ס, שריד היה בין הבולטים מהפוליטיקאים החילוניים במאבק נגד כפייה דתית, הזרמת כספים לישיבות ואי גיוס חרדים לצה"ל. עם השנים פעילותו בתחום דעכה.

בראיון לרדיו גלי צה"ל משנת 2013 חשף שריד שעבר אירוע שמוגדר כמוות קליני.‏

 

בן 75 היה במותו.

הלוויתו של שריד תיערך היום, יום ראשון, בשעה 15:00 בבית העלמין שבקיבוץ גבעת השלושה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.