היום בכנסת: השקת אתר תעסוקה חדש לחרדים

השדולה לשילוב חרדים תשיק היום אתר אינטרנט חדש שיסייע במציאת מקומות עבודה לחרדים. בעמותת שחרית המפעילה את פרויקט 'עבודות לחרדים' מתקשים למצוא בשורה באתר ודורשים מהממשלה לטפל במכשולים האמיתים העומדים בפני החרדים בשוק התעסוקה.

השדולה לשילוב חרדים בראשות חה"כ דב ליפמן (יש עתיד) ואתר אולג'ובס ישיקו היום את האתר החדש www.alljobs.co.il/חרדים. שירכז את כל המשרות במשק המתאימות לקהילה החרדית.

לדברי ליפמן, alljobs החדש מותאם כולו לחרדים, ויסייע לחרדים להשתלב בשוק העבודה. האתר יהיה One Stop Shop​, לחרדי/ת מחפש העבודה וירכז את כל המשרות במשק המתאימות לחרדים (מעל לאלף משרות חדשות כל חודש). בנוסף, האתר יכלול את הכלים הדרושים להצלחת התהליך: כתיבת קו"ח, ייעוץ והכוונה, הכנה לראיון עבודה וכד' – והכל, תוך שמירה וכיבוד אורח החיים החרדי.

ההשקה, כאמור, תתקיים היום בשעה 15:00 בחדר ישיבות וועדת הקליטה והעליה של הכנסת, בהשתתפות: שר האוצר יאיר לפיד, שר המדע יעקב פרי, שר הכלכלה נפתלי בנט, סגן שר האוצר מיקי לוי, יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, שרים וחברי כנסת נוספים. בנוסף ישתתפו גם מנכ"ל אולג'ובס איילון גינזבורג ומנכ"ל אל על אלוף במיל. אליעזר שקדי, הנהלת ארגון הג'וינט ומרכזי מפת"ח.

ארי המניק דובר עמותת שחרית המפעילה את פרויקט 'עבודות לחרדים' מסר בתגובה: "אנחנו מברכים על כל יוזמה שתוביל לשילוב חרדים בשוק העבודה. יחד עם זאת אנחנו מתקשים למצוא בשורה באתר החדש, כבר כיום ישנם מספיק מקורות מהם ניתן לקבל מידע על משרות פנויות המיועדות לציבור החרדי. אנחנו מצפים מהגורמים הרלוונטים לטפל במכשולים האמיתים העומדים בפני החרדים שיוצאים לעבוד, קרי: מניעת אפליה במקומות העבודה, העדפה מתקנת לחרדים במשרדי הממשלה, הגמשת הקריטריונים במכרזים ועוד".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. פתאום כ ו ל ל ל ל ם דואגים לחרדיים.

  ושלא תגידו: הנה אנחנו (לפיד, בנט ועד כמה שוחרי כותרות) דואגים לחרדיים לעבודה!!!!!

  רק שתרצו לעבוד….

  ליפמן, עשה טובה עזוב את החרדים לנפשם. לא מ(מה שנראה כ)דובשך ולא מעוקצך, אנחנו בני אדם לא בעלי חיים!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. רמאות והונאה שטויות והבלים.

  גם הכוכבית הממלכתית של בנט המופעלת על ידי משרד הכלכלה, שולחת אותך למפתח שאומרים לך, אין לנו מה להציע לך.

  כל הליפמן והבנט וחיוכיהם זה שקר והונאה, הם רק דואגים למשכורות להם ולמקורביהם.

  חיים |
  הגב