היום זה אני מחר זה אתה / בנצי גופשטיין

כאשר התנועה הרפורמית ימ"ש קראו את המאמר ב"קוקר", אצו רצו הרשעים להתלונן אצל היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה. היום זה אני מחר זה יכול להיות אתה! בנצי גופשטיין {משיב אש}

אני כותב את המאמר הזה לאחר חקירה במשטרת ישראל. לא במשטרה הרגילה חלילה אלא בימ"ר ש"י, היחידה המובחרת של משטרת ישראל ביהודה ושומרון. הואשמתי באשמה חמורה של ביזוי דת, כשהעוון החמור שבו הואשמתי, הוא כתיבת מאמר באתר 'קוקר': "למגר את הערפדים".

באתר קורא כותב המאמר (שהמשטרה מחפשת מי הוא) להלחם במיסיונרים ר"ל, אותם אלה הרוצים להמיר יהודים על דתם, אותם רשעים שמחפשים לצוד נשמות ישראל. כותב המאמר העיז לכנות את אותם רשעים "ערפדים", וכאשר התנועה הרפורמית ימ"ש קראו את המאמר ב"קוקר", אצו רצו הרשעים להתלונן אצל היועץ המשפטי לממשלה ופרקליט המדינה.

בעקבות תלונתם נחפזו בפרקליטות להורות לימ"ר ש"י לחקור באופן מיידי את בנצי גופשטיין, שהרי אין לנו טרור במדינה, אין רציחות ואין גניבות רכבים, ולכן חייבים לחקור ולבדוק מי העז לקרוא לאותם מיסיונרים ערפדים.

את האמירה "הם גוזלים את כספנו ויונקים את עצמותינו. הם ערפדים מוצצי דם" שכתב אלכס לוין על החרדים הם לא חקרו. את מנהלי האתר "חרדים – סרטן בגב האומה" שבאתרם נכתבים דברים איומים, היועץ המשפטי לא הורה לחקור. את אותו רשע עפ"ל שכתב בפייסבוק שלו: "אוחחח איזה תענוג לראות דוסים מתרסקים. אנחנו מתים בשדה הקרב ומפרנסים אותם בלי כל סיבה. שהנבלות אוכלי החינם ומוצצי הדם האלו ימותו בתאונות. ימח שמם ושם זכרם" לאחר התאונה של קו 402 ימ"ר ש"י לא חקר.

את ליאור באקאלו שכתב: "החרדים חיים על חשבוננו. החרדים הם אחת השכבות החלשות בישראל – אבל במקום לשפר את מצבם, הם רק מנציחים אותו. הם חיים כטפילים", אף אחד לא הורה לחקור. כל יום משמיצים חרדים או מתנחלים באמצעי התקשורת, אבל התקשורת עסוקה בלחפש מה לחקור את בנצי גופשטיין או את ברוך מרזל. כי הדמוקרטיה היא רק לשמאלנים ולאנטישמים, לא לאוהבי ישראל.

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

אך לצערי לא רק אותם אני מאשים. על המיסיונרים ציידי הנשמות נאמרה התפילה למינים אל תהי תקוה. אין יהודי שומר מצוות שלא קורא לאותם מיסיונרים במילים חריפות יותר מ"ערפדים", אך אף אחד לא אמר כלום כאשר משטרת ישראל חקרה אותי על הביטויים האלו.

אף אחד לא מחה, זעק והוציא פשקווילים. ברור, הרי הוא כהניסט משוגע, הוא סתם קיצוני ומתגרה ברשעים. אבל דבר אחד כולנו שוכחים, שהממסד, המשטרה והפרקליטות השמאלנית, לא יעצרו בי או בחברי.

אנחנו בלון הניסוי שלהם במלחמתם ביהדות. כקצבים באטליז החותכים סלמי בסכין מאיימת וחדה, פרוסה אחרי פרוסה, הם ימשיכו לחתוך בלוחמים למען היהדות. הם ימשיכו ויגיעו לכל אלו המוחים על רדיפת היהדות, גם בחברה החרדית, אל כותבי העיתונים ואל כותבי הספרים.

ואל ראשי וגדולי הציבור. מעתה, ידע כל איש ציבור חרדי, כל רב הדורש בפני הציבור, שכאשר הוא יכנה את המסיון, השמאל או את רודפי היהדות, כפי שראוי לכנות אותם, הוא יגיע למרתפי החקירות. כאשר הוא יברך בבוקר ברוך שלא עשני גוי הוא עתיד להיחקר על גזענות. אל תאמרו לא ידענו, הכתובת כתובה באותיות של קידוש לבנה על גבי הקיר. היום זה אני, מחר זה אתה, מחרתיים זה הרב שלך.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צר לי בנצי, לא הבנתה, נחקרתה מדוע אתה מסית נגד הערפדים.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. מלכות הרשע של שונאי ה' ותורתו תיפול בקרוב מאוד

    יהודי אמיתי |
    הגב