יומני דרעי נחשפים: תדרוך חודשי עם צמד הפרשנים

ביומן הפרטי ניתן לגלות אודות העיתונאים, היח"צנים ואנשי העסקים איתם דרעי התרועע במהלך השנה החולפת. דרעי מקדיש זמן יקר עבור צמד הפרשנים החרדים. והאם זה הועיל לו?

יומנו של יו"ר שס ושר הפנים אריה דרעי לשנת 2017 נחשף היום לכלי התקשורת, ביומן הפרטי ניתן לגלות אודות העיתונאים, היחצנים ואנשי העסקים איתם דרעי התרועע במהלך השנה החולפת. חשיפת היומנים הפרטיים שופכים אור לקשר ההדוק בין אותם מו"לים ועיתונאים לבין יו"ר תנועת ש"ס.

כמעט כל חודש נפגשים השר דרעי וצמד הפרשנים הפוליטיים, יעקב ריבלין ואבי בלום, (קול חי), רישומי היומון מעיד כאלף עדים על הצורך החיוני של דרעי לתדרך את מובילי דעת הקהל בציבור החרדי ולשפר את תדמיתו במדיה החרדית. את זמנו בין העיתונאים הוא מקדיש בעיקר לפגישות צפופות עם צמד הפרשנים הפוליטיים יעקב ריבלין ואבי בלום.

אחרי ריבלין ובלום, בלום וריבלין, ושוב, שוב, ושוב, בלום וריבלין, נכנסו ללשכתו שמעון בריטקופף ויוסי אליטוב, יענקי ביכלר, איתי גדסי, יעקב גרודקה, וישי כהן. דרעי מצא זמן לתדרך במשך כשעה את העיתונאי ארי קלמן בעת שעבד ב"קו עיתונות". כוכב הרדיו מנחם טוקר זכה אף הוא לתדרוך אישי בלשכתו של דרעי.

גם "המודיע", ומשפחה", ביקשו וקיבלו ראיון בלשכה, כמו גם הקולגות בתקשורת הכללית, אבישי בן חיים שנחשב למקורבו, יאיר שרקי ונחמה דואק מידיעות אחרונות שאף הם פקדו את לשכתו. הקשר ההדוק הוא בעיקר בין כתבי עיתון משפחה שמרבים להחמיא לדרעי ולפקוד את לשכתו מידי תקופה, אך את מירב מזמנו לפגישות עם אנשי התקשורת הוא מקצה לפגישות שוטפות עם צמד הפרשנים הפוליטיים, ריבלין ובלום, שמצויים בלשכת שר הפנים תדיר, כזבובים על הקיר.

ולמרות זאת, חרף כל המשאבים שהקדיש דרעי עבור התקשורת החרדית, והכתבות המחניפות על גבול האבסורד, שס עדיין מדשדשת בסקרים על גבול החסימה.

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דעת תורה

  אנחנו בוחרים אך ורק שס – שס קמה על ידי מרן ומרן בחר בר' אריה היקר , לומר שמרן טעה ופחד ממשהו ולכן בחר בו זה ביזיון ממש של מרן אור העולם כשמרן היה מחליט משהו הוא היה אומר ויהיה מה שיהיה אריה עשה ועושה בלי הפסקה למעננו הציבור הספרדי והדיבורים שלכם באים ממקומות מאד רעים רק תחשבו על העונשים המצפים לכם בשמיים על כל לשון הרע על אדם כזה שלוחא דרבנן מי אנחנו שנאמר אבל מרן ידע את מי לבחור זה ברור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. קובי 9 אתה כבש טמא של העדר המטומטם של דרקי הרודן הסיצילאני יורש קדאפי וסדם חוסיין ימח שמם אמן

  אתה כזה טמבל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רק טיפש בוחר בדרעי

  רק טיפשים נותנים לדרעי את הכח לפרנס את אוייבי הספרדים

  אבינוע |
  הגב
 4. יש עוד דברים.

  נכון, יש לו פגישות עם עיתונאים, אבל תפרסמו את כל מה שהוא עושה ויש שם עוד דברים.

  יוסף |
  הגב
 5. הזבלים הלבנים הללו אינם ראויים אפילו לאמירת שלום. שניהם ערב רב ימח שמם וזכרם אמן

  פפפפפפפפפפפפפפוחווווועעעעעע כמה גועל בפרצופם
  עוד זבלים כאלה מתפרנסים מקולות ספרדים תמימים
  כמה אפשר לעבוד על אנשים לעזזאל יש גבול

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. שס הוקמה ע"י מרן לשמר על מסורת הספרדים איך שהוא נפטר המושחת דרעי הפך את שס לבלועא של הליטאים השכיסטים אין מטפחות אצל הספרדיות אין מסורת ס"ט בשס אין היתר מכירה כפי פסקי מרן ע"ה אין יותר פסקי מרן ע"ה בשס הכל משתכנז והולך ליחד יש רצון וכוונה באמת להחזיר עטרה ליושנה

  ברור?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. לא יעזור למכלוף אלף עיתונאים! הציבור מאס בו! ואני אומר לכם :לא יודעים לסקור את שס! ברור לי שברגע האמת לא יהיה אפילו 2 מנדטים

  דרעי מסטול ומאוס

  רחמנות על האריה הגוסס |
  הגב
 8. לא יעזור למכלוף אלף עיתונאים! הציבור מאס בו! ואני אומר לכם :לא יודעים לסקור את שס! ברור לי שברגע האמת לא יהיה אפילו 2 מנדטים

  לא יודעים לסקור את שס . שס הרבה פחות מאחוז החסימה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב