היועה"מ לממשלה: "לפתוח בחקירה פלילית נגד זועבי". זועבי בתגובה: "לא מפחדת" (וידאו)

היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטין אישר ״יש מקום לפתוח בחקירה פלילית כנגד ח״כ חנין זועבי בגין חשד להסתה לאלימות ולהעלבת עובד ציבור".

היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין אישר ״יש מקום לפתוח בחקירה פלילית כנגד ח״כ חנין זועבי בגין חשד להסתה לאלימות ולהעלבת עובד ציבור".

בהמשך להעברת חומרים לבחינת פרקליטות המדינה בגין תלונת שוטרים כנגד חברת הכנסת חנין זועבי בגין חשד להסתה לאלימות ולהעלבת עובד ציבור, אתמול (חמישי) התקבל אישור היועץ המשפטי לממשלה לפתיחה בחקירה פלילית בגין החשדות המיוחסים לחברת הכנסת ובעקבותיו הנחה מפכ״ל המשטרה את ראש אגף החקירות והמודיעין לפתוח בהקדם בחקירה פלילית בנושא.

בהחלטת ראש האגף לחקירות ולמודיעין החקירה תנוהל בלהב 433.

צפו בזועבי משתוללת

באדיבות רשת

בפרקליטות אומרים היום, "מותר לציין את השפעתה ומשמעויותיה של הסתה בימים אלה ובכלל". ומציינים שבסמוך להוצאת ההודעה, התקבל דיווח משוטר תחנת נצרת, לפיו בעת שסיים לטעון בבית משפט השלום בעיר בדיון בנוגע לחשודים בהפרות סדר ובעודו עומד עם שוטר נוסף ברחבה הומה אדם בבית המשפט, החלה חברת הכנסת חנין זועבי אשר שהתה במקום לקרוא לעברם קריאות גנאי קשות ולפנות לנוכחים באופן שיש בו לכדי חשד להעלבת עובד ציבור ולהסתה לאלימות.

המחוז הצפוני העביר את החומרים לגורמי הפיקוד והאח״מ, ובהמשך לכך הנחה מפכ״ל המשטרה את ראש האגף לחקירות ולמודיעין לנקוט לאלתר בכל ההליכים הדרושים על מנת לבחון פתיחה בחקירה פלילית נגד חברת הכנסת.

לאחר בחינת הגורמים המוסמכים באגף החקירות והמודיעין הנחה ראש האגף להעביר את החומר לפרקליטות המדינה, תוך שציין את עמדתו כי יש מקום לפתוח בחקירה פלילית בענין.

בעקבות ההחלטה לפתוח בחקירה נגדה, טענה חברת הכנסת זועבי כי היא אינה נרתעת מהמהלך. "לא אכנע למי שינסה להשתיק אותי, אני אמשיך בדרכי", הצהירה זועבי. "זה לא מתפקידי לייצג את הקונצנזוס הישראלי ולא אחפש את הסכמתו".

סייע בהכנת הידיעה: ישראל שקולניק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.