היועץ המשפטי הכריע: כתב אישום חמור נגד הרב פינטו – (וידאו)

המאמצים רבים, תיחמונים, ואין ספור גישושים, לא עזרו לרב פינטו והיועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין הודיע הערב (יום ד') כי אימץ  את המלצת פרקליטות המדינה להגיש כתב אישום נגד הרב יאשיהו פינטו.

כתב האישום יוגש בימים הקרובים.

כתב האישום בו מיוחס הצעת שוחד  לקצין המשטרה תת ניצב אפרים ברכה, בנוסף, ייוחסו לרב פינטו גם עבירות הדחה בחקירה תוך מתן טובות הנאה ושימוש באמצעים פסולים, בין היתר יוחס לפינטו  עבירות של הטרדת עד, הלבנת הון, ועבירות נוספות.

 

קדמה להחלטה, אחר הצהריים נפגשו היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין עם פרקליטיו של הרב יאשיהו פינטו, עורכי הדין אלי זוהר, רועי בלכר ומשה מזור.

במהלך הפגישה שארכה שעתיים  לא הגיעו הצדדים להסכמות לגבי מסירת המידע, ואי לכך, הודיע היועץ על הגשת כתב אישום.

פרקליטו של  הרב פינטו הגיבו ואמרו כי יערערו על ההחלטה, וכי הדברים לא סגורים.  בתגובה להחלטת היועץ המשפטי לממשלה להגיש כתב אישום נגד פינטו הם מסרו: "תגובתו של הרב פינטו תימסר, בהרחבה, במקום ובזמן המתאים לכך. עד כה לא הגבנו על פרסומים רבים בכלי התקשורת, ולא בכדי. אין בכוונתנו לעשות כן כעת. החלטתו של היועץ המשפטי לממשלה, שלא לפתוח בחקירה נגד ניצב במשטרה, חרף החשדות החמורים נגדו והמלצת המחלקה לחקירת שוטרים לעשות כן, היא יותר מתמוהה. טרם נאמרה בעניין זה המילה האחרונה".
גיא פלג כתב ערוץ 2 מביא את הפרטים – וידאו באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.