היועץ משה פרידמן פורש מעיריית ביתר עילית

לאור הרחבת פעילות משרדו בארץ ובחו"ל הודיע יועץ התקשורת הוותיק משה פרידמן על פרישתו מתפקיד יועץ התקשורת לעיריית ביתר עלית, אותו מילא בשנים האחרונות
מאת :כתבנו בביתר יצחק בצון

יועץ התקשורת והאסטרטגיה הוותיק משה פרידמן יעזוב את תפקידו כיועץ התקשורת לעיריית ביתר עלית בסוף השנה האזרחית.
בתום 6 שנים בהם שימש בתפקיד, הודיע פרידמן כי לאור הרחבת פעילות משרדו בארץ ובחו"ל הוא יסיים את תפקידו. עם זאת הביע פרידמן את נכונותו לעמוד לימין ראש העיר, מאיר רובינשטיין לפרויקטים מיוחדים לטובת העיר ותושביה לכשיתבקש בעתיד.

בטקס קצר שנערך השבוע בלשכת ראש העיר, העניק רובינשטיין תעודת הוקרה ואמר כי הוא מודה לפרידמן על עבודתו במהלך השנים במקצועיות רבה במסירות ובנאמנות וכי הוא מכבד את רצונו ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.

משה פרידמן שימש כיועץ התקשורת ודוברם של שרים רבים, בהם; הרב אברהם רביץ ז"ל. ויבדלח"א; רפאל פנחסי, מאיר פרוש, אליהו סויסה, בייגה שוחט ועוד, וכן שימש כדובר וממונה על יחסי ציבור של משרדי ממשלה רבים ומועצות מקומיות ובהם; המשרד לענייני דתות, הבינוי והשיכון, התשתיות לאומיות, הרווחה ועיריית אלעד.

לפני כעשור פתח פרידמן משרד לייעוץ תקשורת, מערכות תדמית, לובינג ויחסי ציבור בבני ברק ובין השאר ביצע בעבר ובהווה פרויקטים תקשורתיים שיווקיים ויחסי ציבור עבור לשכת הפרסום הממשלתית, משרד הרווחה, חברות הקדישא הגדולות בישראל, בתי חולים, ארגונים ומוסדות רבים בישראל ובחו"ל, חברות וועידות בינלאומיות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.