"היו לי המון שנים של חושך" ( וידאו)

‫"היו לי המון שנים של חושך ואין שאלטר להרים את האור"
ישי לוי בראיון אישי לגיא זוארץ על התקופה הקשה בחייו ואיך זה קשור לפרשת השבוע?‬{ הזמר שחזר}

"היו לי המון שנים של חושך ואין שאלטר להרים את האור", כך מתאר גדול הזמר הים תיכוני ישי לוי בראיון אישי לגיא זוארץ בערוץ 20 על התקופה הקשה בחייו." אתה גמור אתה גמור", הוא מוסיף.

גיא זו ארץ מצטט מפרשת , "ואתה תצווה את בני ישראל  להביא אליך שמן זית כתית למאור", אנו כותשים את הזית ודווקא מזה  מוציאים את השמן, אומר המדרש, ישי לוי התרגש וקישר לפרשה, "אני כתשתי את עצמי והפסקתי את הקריירה בשביל כסף  והשמן דולק היום".

"היו לי המון שנים של חושך ואין שאלטר להרים את האור"ישי לוי בראיון אישי לגיא זוארץ על התקופה הקשה בחייו ואיך זה קשור לפרשת השבוע?בנוסף יתארחו בתכנית: סנדרה רינגלר, הכוהנת הגדולה של הסטיילינג בישראל, שתנתח את בגדי הכהן הגדול ותספר על עבודתה כסטייליסטית האישית של הגברת שרה נתניהו. ליאון רוזנברג על העבודה לצד אשתו בטלוויזיה ועל הקרב של יעקב והמלאך. יהודה משי זהב, קמב"ץ העדה החרדית לשעבר, על המעבר מנטורי קרתא לקונצנזוס כיו"ר זק"א והדלקת משואה ביום העצמאות.19:00 – 'פרשת השבוע' עם גיא זוארץ20:00 – סיפורה של מדינה עם אברי גלעד21:00 – "מנותקים" חלק ב'22:00 – "הפטריוטים" עם אראל סג"ל23:00 – "כלכלי בלילה'" עם שרון גל

‎Posted by ‎ערוץ 20‎ on‎ יום רביעי 17 פברואר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.