היחצ"ן של המדינה איים על העיתונאית: "תחטפי ממני טיל רעל בטלוויזיה, שאת לא תצאי מהבית"

היחצ"ן של המדינה רני רהב  נשמע שהוא יוצא נגד עיתונאית דה מרקר שרון שפורר  "רק אני אומר לך בהזדמנות הראשונה תחטפי ממני טיל רעל בטלוויזיה, שאת לא תצאי מהבית". אמר רהב בסיום שיחה שבה ביקש רהב להוריד את שמו מהפייסבוק, שפורר סירבה וקיבלה איום מרהב ומיהרה לפרסם את ההקלטה באתר הכלכלי.

   רהב הגיב בפייסבוק וכתב:  אין מצב שאני אתן לעיתונאית כמו שרון שפורר לחרוג מעבודתה העיתונאית ולהיות אלימה באופן קשה. הבעיה שהעיתונאית לא נתנה גילוי נאות ולא נתנה את מה שהיא אמרה בקלטת, כל בר דעת היה מבין מיד שהעיתונאית נהגה בשיטות מאפיה בזויות. שרון שפורר כתבת מקסימה שבשיטות של הכובשת הצעירה מנסה לפתות אותך לענות לה כמעט על כל דבר, אבל אני לא מתכוון לאחר 30 שנה במקצוע להיבהל ממנה. שיטות העבודה שלה ידועות, גם במערכת הארץ השם שלה מביא פלצות בכל חדר ברחוב שוקן. אין לי בעיה עם הקלטת, התכוונתי לכל מילה. כל אדם בישראל צריך לדעת שכשמדברים עם שרון שפורר אתה מוקלט, מהיום תזהרו כשאתם מדברים אתה. זכותה להקליט, אבל מחובתה להשמיע מה שהיא אמרה, אבל היא פועלת בשיטות אפלות וקשות שמתאימות לפוטין. בכל מקרה, אני עומד מאחורי כל מילה. עיתונאית ברמה הזו חייבת להבין שאנו בני האדם לא מפחדים ממנה בכלל, גם במחיר ההקלטות שלה.

עוד כתב רהב אני מקווה שאחרי שכולם רואים את שיטת העבודה שלה, הם יבינו את הדרך. אפשר לומר על רני רהב מה שרוצים, אבל כל אחד יודע שהלקוח הוא מעל הכל עבורי וזה מעביר את שרון שפורר על דעתה כל יום מחדש.

 לסיום כותב רהב: אז שרון, תמשיכי להקליט, תמשיכי לחיות בעולם האפל שלך ותמשיכי לנסות להפחיד אותי ואחרים. אני לא פוחד ממך, אלא צוחק עליך בקול רם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.